USB bellek tavsiyesi

SanDisk taşınabilir SSD modelleri cepte taşımaya çok uygun cihazlar. Bende tıpkı sizin gibi aynı senaryolara sahibim aşağı yukarı. Kesinlikle taşınabilir SSD tavsiye ederim 5 adet taşınabilir SSD'yi bir tane küçük çantada taşıyorum şu anda. Eğer derseniz ben illaki anahtarlığa takacağım flash bellek olsun kesinlikle metal bir flash bellek alın. Yukarıda Samsung flash bellek atmış bir arkadaş alacaksanız onu alın direkt.
Kullandığınız taşınabilir SSD ler için taşıma çantası kullanıyor musunuz yoksa direkt el çantası içine mi atıyorsunuz?

Bir de hangi modeli kullanıyorsunuz? Benim de el çantam var. olmazsa dediğiniz gibi taşıma çantası olmadan SSD alayayım rahat edeyim.

SanDisk taşınabilir SSD modelleri cepte taşımaya çok uygun cihazlar. Bende tıpkı sizin gibi aynı senaryolara sahibim aşağı yukarı. Kesinlikle taşınabilir SSD tavsiye ederim 5 adet taşınabilir SSD'yi bir tane küçük çantada taşıyorum şu anda. Eğer derseniz ben illaki anahtarlığa takacağım flash bellek olsun kesinlikle metal bir flash bellek alın. Yukarıda Samsung flash bellek atmış bir arkadaş alacaksanız onu alın direkt.
Örneğin şu linkteki Toshiba Canvio Partner modeli alsam ve kartonunu yırtıp kullansam koruma çantası olmadan? bir zarar gelir mi taşıma sırasında ssd ye acaba?

Amazon.com.tr

Son düzenleme:
Kullandığınız taşınabilir SSD'ler için taşıma çantası kullanıyor musunuz yoksa direkt el çantası içine mi atıyorsunuz?

Bir de hangi modeli kullanıyorsunuz? Benim de el çantam var. Olmazsa dediğiniz gibi taşıma çantası olmadan SSD alayayım rahat edeyim.

Örneğin şu linkteki Toshiba Canvio Partner modeli alsam ve kartonunu yırtıp kullansam koruma çantası olmadan? Bir zarar gelir mi taşıma sırasında SSD'ye acaba?

Amazon.com.tr

Taşınabilir hard disk almak akıl işi değil kim önermişse gerçekten bu paraya aklından ne geçiyordu merak ettim. Kesinlikle HDD almıyorsunuz.
Kullandığım SSD'leri göndereyim belki ilginizi çeker. Hepsinden çok memnunum.

WD P50 2TB.
SanDisk 2TB bu rengi.
SanDisk 2TB bu rengi bundan 2 adet.
WD SN750 1TB(SSD kutusu ile)

Linkler temsilidir aldığım yerler değil sadece önüme ne geldiyse onu atıyorum görmeniz açısından.

Taşınabilir hard disk almak akıl işi değil kim önermişse gerçekten bu paraya aklından ne geçiyordu merak ettim. Kesinlikle HDD almıyorsunuz.

Çok teşekkürler hocam bekliyorum. Lakin taşınabilir SSD leri koruma kılıfı ile mi taşıyorsunuz yoksa olduğu gibi mi? Yazarken onu da belirtebilirseniz çok memnun olurum. Tekrar teşekkürler.

WD P50 2TB.
SanDisk 2TB bu rengi.
SanDisk 2TB bu rengi bundan 2 adet.
WD SN750 1TB(SSD kutusu ile)

Linkler temsilidir aldığım yerler değil sadece önüme ne geldiyse onu atıyorum görmeniz açısından.

Çok sağolunuz. scandisk in modelini beğendim 1TB lığını bulup alayım. teşekkür ederim ilgi alakanıza tekrardan.

Çok teşekkürler hocam bekliyorum. Lakin taşınabilir SSD'leri koruma kılıfı ile mi taşıyorsunuz yoksa olduğu gibi mi? Yazarken onu da belirtebilirseniz çok memnun olurum. Tekrar teşekkürler.

Rezultatele căutării de imagini Google pentru https://productimages.hepsiburada.net/s/317/375-375/110000310553337.jpg bunun içine hepsi sığıyor :)

Çok teşekkürler hocam bekliyorum. Lakin taşınabilir SSD'leri koruma kılıfı ile mi taşıyorsunuz yoksa olduğu gibi mi? Yazarken onu da belirtebilirseniz çok memnun olurum. Tekrar teşekkürler.

Çok sağ olunuz. Scandisk in modelini beğendim 1TB lığını bulup alayım. Teşekkür ederim ilgi alakanıza tekrardan.

SanDisk'in halkası olan modelinden almaya dikkat edin. Kasasında anahtarlık girişi gibi boşluk olan modelleri iyi modelleri.

Yıllardır anahtarlığımda takılı hep. Benle birlikte her gün geziyor. Çok memnunum. Metal olduğu için sağlam, hem type C, hem Type A. Çok dosya kopyalayınca ısınıyor ama çok stabil. Hata ile hiç karşılaşmadım şimdiye kadar. Hem telefonda, hem PC de kullanıyorum. Ona göre biçimlendirdim.

1709810971196.png

Geri
Yukarı