USB bellek yuttum

• Konuyu başlatan doiya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 71
  • Görüntüleme 20B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırım kusturacaklar beni, dediğiniz gibi galiba midemi yıkayacaklar
En iyi çözüm. Kendini kasmayın midenizde ne varsa rahatça çıkarmaya çalışın ki başka operasyonlar geçirmek zorunda kalmayın. Temizinden kusun USB belleği çıkarın. Şimdiden geçmiş olsun.

Kanama falan derseniz çocuk korkabilir. Hastaneye gitmek istemeyebilir. Ciddi olduğunu uygun bir dille anlatacaksınız.

Kimse arkadaşa hastaneye gidiceksin oran kanayacan bağırsağın delinecek demiyor ki.
Hastaneye gitmezsen olabilecek şeyleri sayıyor az aklı olan bir çocuk zaten yazdıklarımızı rahatça anlayabilir.

Kimse arkadaşa hastaneye gidiceksin oran kanayacan bağırsağın delinecek demiyor ki.
Hastaneye gitmezsen olabilecek şeyleri sayıyor az aklı olan bir çocuk zaten yazdıklarımızı rahatça anlayabilir.
İşte hastaneye gidince olabilecekler çocuğun aklına getirilmemeli. Böyle kanama, miğde delinmesi gibi şeyler çocukları korkutabilir. Çocuk bunun muhakemesini iyi yapamayıp korkup gitmek istemeyebilir. Bundan dolayı daha uygun bir dille durumun ciddi bir sağlık sorunu olduğu anlatılmalıdır. Korku çocuğun psikolojisini bozabilir.

Hastaneye gitmesi gerektiğini söyleyenler ve bu durum üzerinden saçma espriler yapanlar var. İkisi arasındaki seviye bambaşka. Olaya gelince pek de korkulacak bir şey yoktur inşallah.

İşte hastaneye gidince olabilecekler çocuğun aklına getirilmemeli. Böyle kanama, miğde delinmesi gibi şeyler çocukları korkutabilir. Çocuk bunun muhakemesini iyi yapamayıp korkup gitmek istemeyebilir. Bundan dolayı daha uygun bir dille durumun ciddi bir sağlık sorunu olduğu anlatılmalıdır. Korku çocuğun psikolojisini bozabilir.
11 yaşında birisi akıllanmıştır diye düşünüyorum, olabilecek durumlar bunlar. Kendisi sormuş ne olabilir diye bizde söylüyoruz. O zaman hiç konu açmasaydı arkadaş. Ayrıca bu yaşta korkmaz insan artık.

Nasıl yutabildin ya, şu Ultra fit tarzı minik olanlardan mıydı? Tam boy belleği istesem de yutamam ben.

R.34ee949c8740e70b409c147e0935428a

Nasıl yutabildin ya, şu Ultra fit tarzı minik olanlardan mıydı? Tam boy belleği istesem de yutamam ben.
Bu boyutmuş hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı