USB bellekten müzik silinemiyor

Limontuzu27

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıktan da görmüş olacağınız gibi USB bellekten müziği silmeme rağmen USB belleği arabaya taktığım zaman sildiğim müzikler tekrar çıkıyor(müziğin ismi &R57usrs vs. gibi saçma bir isim ile görünüyor. Bu durum bellekte bulunan müzik listesi çalıp tüm müzikler bittikten sonra başa döneceği zaman gerçekleşiyor.

Merhaba arkadaşlar, başlıktan da görmüş olacağınız gibi USB bellekten müziği silmeme rağmen USB belleği arabaya taktığım zaman sildiğim müzikler tekrar çıkıyor(müziğin ismi &R57usrs vs. gibi saçma bir isim ile görünüyor. Bu durum bellekte bulunan müzik listesi çalıp tüm müzikler bittikten sonra başa döneceği zaman gerçekleşiyor.

Çıkıyor derken USB kısmına girdiğinizden eminsiniz değil mi belki dahili depolama ya giriyorsunuzdur. Ya da müziği nereden nasıl silmeye çalıştınız?

Şimdi USB bellek içerisinde "Müzik" diye bir klasörüm var ve bunun içersinde diyelim ki 100 tane müzik var ve klasör içinde örneğin 1 tane müziği "del" tuşuna basarak sildim ve "Müzik" klasörü içinde 99 tane müzik kaldı.Daha sonrasında belleği arabaya takarak şarkıları çalmaya başladıktan sonra(99 tane şarkı çaldı) en son şarkı da çalıp bittikten sonra müzik listesinin en başına dönmesi lazım iken daha öncesinde bellek PC'de iken sildiğim şarkı(lar) çalmaya başlıyor ve isimleri ise &R57USQJS vs. gibi saçma bir şeye dönüşüyor.Acaba sildiğim bu müzikler USB'de bir yerde mi depolanıyor veya arabanın medya oynatıcısında mı bir sıkıntı var?(Bu arada belleği iyice kurcaladım ama hiçbir şey bulamadım.)

Şimdi USB bellek içerisinde "müzik" diye bir klasörüm var ve bunun içerisinde diyelim ki 100 tane müzik var ve klasör içinde örneğin 1 tane müziği "del" tuşuna basarak sildim ve "müzik" klasörü içinde 99 tane müzik kaldı. Daha sonrasında belleği arabaya takarak şarkıları çalmaya başladıktan sonra(99 tane şarkı çaldı) en son şarkı da çalıp bittikten sonra müzik listesinin en başına dönmesi lazım iken daha öncesinde bellek PC'de iken sildiğim şarkı(lar) çalmaya başlıyor ve isimleri ise &R57usqjs vs. gibi saçma bir şeye dönüşüyor. Acaba sildiğim bu müzikler USB'de bir yerde mi depolanıyor veya arabanın medya oynatıcısında mı bir sıkıntı var?(bu arada belleği iyice kurcaladım ama hiçbir şey bulamadım.)

Dediniğiz gibi arabaya depolanmış olabilir. Şunu tam anlamadım. Araba şarkı çalması için USB takılı mı oluyor yoksa USB'yi takıp müziği harici depolama ya atıp USB olmadan mı çalıyor. Bence öyle yapmayı deneyin.

Yok arabaya yükleme işlemi vs. yapmıyorum direkt USB'yi taktığım zaman arabanın medya oynatıcısı müziği oynatmaya başlıyor.(Bu arada arabanın fabrika çıkışlı medya oynatıcısı(ekranlı veya Android falan değil)).

Aklıma pek bir şey gelmiyor daha fazla. Belki flasha aynı şarkıdan 2 tane atmışsınızdır diyeceğim ama sizin bileceğiniz şey. En kötü ihtimal şarkıları telefona indirip AUX kablosu ile şarkı açabilirsiniz ama her seferinde kablo takıp telefondan açmakla uğraşmak istemeyebilirsiniz.

Geri
Yukarı