USB Bluetooth dongle tavsiyesi

Siz cevap yazana kadar ben de aldım ve maalesef acı bir tecrübe yaşadım. Yere göğe sığmayan bu ürün rezalet bir gecikme süresine sahip. Pandemi geçene kadar idare ediyorum ama okul açılırsa garantiye göndereceğim. Ki kırk bahane sunacaklar eminim.

Siz cevap yazana kadar ben de aldım ve maalesef acı bir tecrübe yaşadım. Yere göğe sığmayan bu ürün rezalet bir gecikme süresine sahip. Pandemi geçene kadar idare ediyorum ama okul açılırsa garantiye göndereceğim. Ki kırk bahane sunacaklar eminim.

İlk zamanlarda bende yaşadım ama şu an gecikme cızırtı vb. düzeldi biraz kullan bakalım driver i var bir tane onu indir.

Ben de bir hata verdi ama net hatırlamıyorum hocam tekrar denerim. Galiba cihazı bağlamayı denediğimde İngilizce bir şeyler yazdı hata verdi. Dualshock için söylüyorum bunu. Başka cihaz denemedim.

Ben de bir hata verdi ama net hatırlamıyorum hocam tekrar denerim. Galiba cihazı bağlamayı denediğimde İngilizce bir şeyler yazdı hata verdi. DualShock için söylüyorum bunu. Başka cihaz denemedim.

Hocam DualShock 4'ü bağlamak için bir uygulama gerekiyordu sanırım bir araştırın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı