USB çıkarılabilir disk olarak gözüküyor

Ayberkkx

Hectopat
Merhaba geçenlerde flashımı ReadyBoost için kullandım fakat sonra çıkarıp taktığım zaman USB artık çıkarılabilir disk olarak görünüyor biçimlendirilmiyor içine dosya atılmıyor sürücü güncelleştirilmiyor ne yapmam lazım.

1633267361538.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu dediniz herhalde şu videoyu denedim hata verdi.

Evet bu da aynı mantık sayılır. "bilgisayar yönetimi- depolama-- disk yönetimi" kısmına girip fotoğraf atar mısınız?

İlk linkten "paragon Partition Manager" i indirip, kurun. İkinci linkteki videoyu izleyin az çok fikir sahibi olursunuz nasıl kullanıldığı hakkında. Anlamadığınız bir şey olursa yazın bakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İlk linkten "paragon Partition Manager" i indirip, kurun. İkinci linkteki videoyu izleyin az çok fikir sahibi olursunuz nasıl kullanıldığı hakkında. Anlamadığınız bir şey olursa yazın bakayım.

Bu uygulamada da gözükmüyor USB maalesef.

Bu uygulamada da gözükmüyor USB maalesef.

Hocam, aygıt yöneticisi/ disk sürücüleri kısmına gidip bakar mısınız neler var. Eğer USB bellek isimsiz olarak görünüyorsa sağ tık yapıp kaldır deyin, USB belleği bilgisayardan çıkarıp tekrar takın. Bunu yaptıktan sonra otomatik sürücü kuracak ve eğer bellek sağlamsa normale dönmesi gerekiyor. Deneyip yazar mısınız?

Hocam, aygıt yöneticisi/ disk sürücüleri kısmına gidip bakar mısınız neler var. Eğer USB bellek isimsiz olarak görünüyorsa sağ tık yapıp kaldır deyin, USB belleği bilgisayardan çıkarıp tekrar takın. Bunu yaptıktan sonra otomatik sürücü kuracak ve eğer bellek sağlamsa normale dönmesi gerekiyor. Deneyip yazar mısınız?

Yok hocam olmadı maalesef hala çıkarılabilir disk olarak gözüküyor.

Yok hocam olmadı maalesef hala çıkarılabilir disk olarak gözüküyor.

Hocam böyle bir durum benim başıma geldi. Flash belleği MacBook'a bağlayıp yanlışlıkla geri yükleme diski yaptığımda. Bu adımlarla sorunu çözdüm. Şu an aklıma başka bir şey gelmiyor. Ama konu aklımda gelirse buraya yazarım. Bu arada son olarak flash belleği bilgisayara taktığınızda aygıt yöneticisinde nasıl görünüyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı