USB çoğaltıcı bilgisayar ekipmanlarını bozar mı?

Pirateinthesky

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, elimde 7 senelik İstanbul markalı bir USB çoğaltıcı var. Kendi sistemimde yeterli giriş olmadığı için kullanmayı düşünüyorum. Ekipmanlarıma herhangi bir zarar gelir mi diye endişe ediyorum.

E1512D2C-6BED-4687-AC0A-1E22FED9BD75.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, elimde 7 senelik İstanbul markalı bir USB çoğaltıcı var. Kendi sistemimde yeterli giriş olmadığı için kullanmayı düşünüyorum. Ekipmanlarıma herhangi bir zarar gelir mi diye endişe ediyorum.

Eki Görüntüle 471499
Çok kalitesiz bir ürün olduğu belli. Kaliteli bir ürün tercih edin. Usb olarak kullandığınız cihazlarınız da problem yaratabilir.

Dandik bir USB çoğaltıcı kullanıyorum ve şu ana kadar sadece hız düşüklüğü, bazen okumama ve mikrofon takıldığı zaman ses kalitesi düşüklüğü yaşadım. Bir zarar geleceğini sanmam.

Dandik bir USB çoğaltıcı kullanıyorum ve şu ana kadar sadece hız düşüklüğü, bazen okumama ve mikrofon takıldığı zaman ses kalitesi düşüklüğü yaşadım. Bir zarar geleceğini sanmam.
Zararını geçtim bu bile yeterli değil mi hocam? 😂😁 [hız düşüklüğü, bazen okumama, ses kalitesi düşüklüğü] Öteki türlü pek bir şey olmasın artık. Güldürdün beni ilahi. 😉

Zararını geçtim bu bile yeterli değil mi hocam? 😂😁 [hız düşüklüğü, bazen okumama, ses kalitesi düşüklüğü] Öteki türlü pek bir şey olmasın artık. Güldürdün beni ilahi. 😉
Siz beni yanlış anladınız. Asıl USB portlarında sıkıntı yok. Çoklayıcının portlarında sıkıntı var dandik olduğu için.

Siz beni yanlış anladınız. Asıl USB portlarında sıkıntı yok. Çoklayıcının portlarında sıkıntı var dandik olduğu için.
Hayır hocam siz yanıldınız. 🙂 Bende usb portlarını kastetmediğinizi biliyorum. Ucuz usb çoklayıcısından bahsettim keza. Sizde öyle. Yorumunuzdan yola çıkarak zararı yok ama ara ara belli noktalarda uğraştırdığını dile getidiğiniz için bende belirttim. 😉😄

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı