USB çoklayıcı kullanmak farede gecikmeye sebep olur mu?

Merhaba.
USB çoklayıcı kullanırsam ve fareyi çoklayıcıya bağlarsam, mouse hareketlerinde herhangi bir gecikme olur mu?
Almayı düşündüğüm ürün bu.
Ben media markttan 60 TLye bir usb çoklayıcı almıştım girişler bittiği için yaklaşık 3 sene oldu hiç bozulmadı sıkıntı da olmadı ben hiç gecikme hissetmedim ve gecikme olur mu diye düşünmedim de aynı çoklayıcıyı playstationda da kullandım yani ben hissetmemiş olabilirim ama düşünmedim de :D

gecikme olma ihtimali çok düşük ancak eğer güç tüketen bir cihaz bağlarsanız düzgün çalışmayabilir. Bu tip usb hub'lar genelde harici bir adaptör ile beraber kullanılır.

İhtiyacım olan, üzerinde açma kapama tuşu olan bir USB port. Şöyle ki aldığım mouse kronik hatalı. Bilgisayarı yeniden başlattığımda USB çıkarıp takana kadar çalışmıyor. Kasanın üzerinde ki USB portunu aşındırmak yerine üzerinde tuş olan bir çoklayıcı alıp, bilgisayarı açtıktan sonra tuş sayesinde USB'yi yeni takmışım gibi yapmak.

Merhaba.
USB çoklayıcı kullanırsam ve fareyi çoklayıcıya bağlarsam, mouse hareketlerinde herhangi bir gecikme olur mu?
Almayı düşündüğüm ürün bu.

Hocam aynı ürünün farklı markaya sahip olanını kullandım. Yaklaşık 1.5 hafta içerisinde arızalandı, temassızlık yapmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı