USB çoklayıcı önerisi

EASUN

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS ROG STRIX G15 G513RC HN194 model laptop aldım. Ama laptopta 2 USB, 2 tane de Type-C (1'i yanlış bilmiyorsam sadece veri aktarımı için )giriş mevcut. Ama alacağım klavye mouse ve kulaklık da USB girişli. Acaba önerdiğiniz bağlantı kopması yapmayan çoklayıcı öneriniz var mı?

Not: İnternette USB2.0 ve USB 3.0 olan farklı modeller var. Bilgisayarıma ve ekipmanlar için hangisi uygun olur?
Klavye: Gamenote KB857l.
Mouse: ASUS ROG keris.
Kulaklık: Gamenote H2002P.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ugreen markasını öneririm USB çoklayıcı için.

USB 2 derseniz:

USB 3 derseniz:

Ben USB 2 olanı kullanıyorum, kablosuz fare, Bluetooth ve Wi-Fi aparatı buna bağlı. Hiç sorun yaşamadım.

Ugreen markasını öneririm USB çoklayıcı için.

USB 2 derseniz:

USB 3 derseniz:

Ben USB 2 olanı kullanıyorum, kablosuz fare, Bluetooth ve Wi-Fi aparatı buna bağlı. Hiç sorun yaşamadım.
Hocam 2.0 da 3.0 da yukarıda belirttiğim ekipmanlara uyar mı ve laptopa? Ve ne fark olur 2.0 ile 3.0 arasında

Hocam 2.0 da 3.0 da yukarıda belirttiğim ekipmanlara uyar mı ve laptopa? Ve ne fark olur 2.0 ile 3.0 arasında
Laptopta kullanıyorum hocam. Benim kablosuz kart arıza yaptı, değiştirmek yerine USB çoklayıcı + adaptörler aldım. USB 2'de maksimum 50 MB/sn hız alırsınız, USB 3'te ise bu hız 500 MB/sn civarı.

Laptopta kullanıyorum hocam. Benim kablosuz kart arıza yaptı, değiştirmek yerine USB çoklayıcı + adaptörler aldım. USB 2'de maksimum 50 MB/sn hız alırsınız, USB 3'te ise bu hız 500 MB/sn civarı.
Yani kullandığım ekipmanlara uyum sıkıntısı çıkarmaz. Bir de laptop uyum sorum laptop un usb portu ile usb çoklayıcı uyum sağlar mı diye ?

Arkadaşlar Asus rog strix g15 g513rc hn192 model laptop aldım ama laptop ta yanlış bilmiyorsam bir usb2.0 ve bir usb 3.0 port var ama benim alacağım klavye Mouse ve kulaklık usb girişli. USB çoklayıcı almayı düşünüyorum ama 2.0 mı alsam 3.0 mı alsam aradayım.belki harddisk takabilirim ama çoğu zaman sadece kulaklık klavye ve Mouse takılı olucak
Aklımda şu modeller var
1- Amazon.com.tr

2- Amazon.com.tr

Başka öneriniz var mı ?
Bu ürünlerde pc ye zarar verme yada çakma çıkma şansı var mı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı