USB çoklayıcı tavsiyesi

yaboxo4824

Hectopat
Merhaba dostlar,

Tercihen 4-5 slotlu USB çoklayıcı arıyorum. Mouse, klavye, gamepad, mouse pad, kulaklık şarj etmek için falan kullanacağım. USB 3.0 olmasına gerek yok dolayısıyla. Tek isteğim bu saydığım işlerde kullanabileceğim çabuk bozulmayacak bir ürün olması. Sitelerden çok fazla bilinmedik çakma markalar vs ürünler var. Bunlardan kullandığınız şunu kullandım sorunsuz dediğiniz ürünler var mı yoksa bilindik marka ürünlerini mi tercih etmeliyim? Philips, Xiaomi vs vs.

Teşekkür ederim cevaplar için şimdiden.

Merhaba dostlar,

Tercihen 4-5 slotlu USB çoklayıcı arıyorum. Mouse, klavye, gamepad, mouse pad, kulaklık şarj etmek için falan kullanacağım. USB 3.0 olmasına gerek yok dolayısıyla. Tek isteğim bu saydığım işlerde kullanabileceğim çabuk bozulmayacak bir ürün olması. Sitelerden çok fazla bilinmedik çakma markalar vs ürünler var. Bunlardan kullandığınız şunu kullandım sorunsuz dediğiniz ürünler var mı yoksa bilindik marka ürünlerini mi tercih etmeliyim? Philips, Xiaomi vs vs.

Teşekkür ederim cevaplar için şimdiden.
Amazonda var

https://www.amazon.com.tr/s?k=usb+hub+ugreen&__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=389WRVOG1H5N8&sprefix=usb+hub+ugreen,aps,132&ref=nb_sb_noss_1
Ben bayağı bir araştırdım ama bulduğum cihazlar hep dandikti dostum. Eğer çok cihaz bağlayacaksan güç adaptörlü almanı tavsiye ederim. Ugreen ürünleri görece kaliteli duruyor. buraya bak istersen
bakayım hocam teşekkürler. çok kaliteli olanlar çok da pahalı oluyor. nispeten uygun bir şey arıyorum aslında sadece klavye, mouse vs. bağlayacağım için.

Geri
Yukarı