USB çoklayıcılar hızı performans kaybı yaşatır mı?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar imza bölümünde yazdığı gibi Monster Tulpar T5 v20.1.1 kullanıyorum ama maalesef sadece 2 USB portu mevcut. Ama maalesef sadece klavye mouse ve kulaklığı taktığımda portlar doluyor ama benim fazladan 1-2 porta daha ihtiyacım var. Ama kafamda bir soru var. USB çoklayıcılar performans kaybı yaşatır mı?

Merhaba

Aşağıdakine benzer adaptörlü ürünler alırsanız kayıp düşük olacaktır.

Aynı anda çoklayıcı üzerinde HDD to HDD kopyalama yaparsanız bandwidth düşüklüğü elbette olacaktır.

Hayır sadece klavye ve mouse'u bağlayacağım HDD to HDD yapmayacağım.
Merhaba

Aşağıdakine benzer adaptörlü ürünler alırsanız kayıp düşük olacaktır.

Aynı anda çoklayıcı üzerinde HDD to HDD kopyalama yaparsanız bandwidth düşüklüğü elbette olacaktır.

Arkadaşlar imza bölümünde yazdığı gibi Monster Tulpar T5 v20.1.1 kullanıyorum ama maalesef sadece 2 USB portu mevcut. Ama maalesef sadece klavye mouse ve kulaklığı taktığımda portlar doluyor ama benim fazladan 1-2 porta daha ihtiyacım var. Ama kafamda bir soru var. USB çoklayıcılar performans kaybı yaşatır mı?

Hocam selamlar konuyla alakasız ama Tulpar T5 v20.1.1 almayı düşünüyorum genellikle oyun amaçlı ve okulda kullanacağım deneyimleriniz nelerdir? Isınma olarak ısısı klavyede el yakacak dereceye geliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı