USB Configuration altındaki XHCI ve EHCI ayarları

• Konuyu başlatan DJ_OXyGeNe_8
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 18B
D

DJ_OXyGeNe_8

Ziyaretçi
Diğer bir sorum ise; USB Configuration altındaki xHCI legacy - xHCI hand off - EHCI legacy - EHCI Hand Off gibi seçenekler var. Bunlar ne işe yarar ve ne seçmeliyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
OS X kurmayacaksan olduğu gibi bırakılmalı. USB aygıtlarının sahipliğinin işletim sistemine verilip verilmeyeceğini belirliyor.

Hocam, bir masa üstü bilgisayar topladık ve kilitlenme sorunu var. Nedeninin xHCI hand off - EHCI legacy - EHCI Hand alakalı olduğunu sanmaya başladım. Sanmama neden olan yazıyı kilitlenme sorununu çözmeye uğraşırken şu siteden okudum: https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/982091

Sorunum ve bilgisayar özellikleri aşağıdaki konu içerisinde benim takma adım ile mevcuttur. Rica etsem bakar mısınız? Bu ayarların windows işletim sistemleri altında kapalı mı olması gerekir?
Özür dilerim konu adresi: FX-6300 ve Gigabyte 970a D3SP Sistem Sürekli Kilitleniyor

Konu adresiyazmayı unuttum:
FX-6300 ve Gigabyte 970a D3SP Sistem Sürekli Kilitleniyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı