USB disk yazmaya karşı korumalı hatası

P3GA

Centipat
Daha fazla  
Format atmak için USB hazırlıyordum ama biçimlendiremiyorum, disk yazmaya karşı korumalı diyor.
İnternetten araştırdım, CMD ve Regedit'ten yapılan çözümleri denedim fakat bir sonuç alamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Format atmak için USB hazırlıyordum ama biçimlendiremiyorum, disk yazmaya karşı korumalı diyor.
İnternetten araştırdım, CMD ve Regedit'ten yapılan çözümleri denedim fakat bir sonuç alamadım, yardımcı olursanız sevinirim.
Flash bellek ömrünü doldurmuştur. At çöpe gitsin.

Hocam alalı 1 2 ay oldu daha hiçbir sorun yoktu Rufus'tan biçimlendirdim hata verdi daha sonra böyle oldu.
Tamam işte o hata esnasında flash bellek bozulmuştur. Hiçbir çözümü yok, garantisi falan varsa gönder, yenisini gönderiyorlar çünkü yoksa da at çöpe gitsin. Disklerde oluyor böyle şeyler yapacak bir şey yok.

Merakımdan soruyorum, hangi flash bellek? Markası, modeli vs.

Hocam diskpart ile flash belleğinizi seçtikten sonra, attributes disk clear readonly yazıp denermisiniz?

Tamam işte o hata esnasında flash bellek bozulmuştur. Hiçbir çözümü yok, garantisi falan varsa gönder, yenisini gönderiyorlar çünkü yoksa da at çöpe gitsin. Disklerde oluyor böyle şeyler yapacak bir şey yok.

Merakımdan soruyorum, hangi flash bellek? Markası, modeli vs.

Anladim kral

SanDisk Ultra flair 64 GB USB 3.0 USB bellek metal modeli​

Hocam diskpart ile flash belleğinizi seçtikten sonra, attributes disk clear readonly yazıp dener misiniz?

Denedim ama bir sonuç alamadim.

Yeni konular

Geri
Yukarı