Çözüldü USB dongle USB portuna sıkıştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uesjnn

Picopat
Daha fazla  
Yeni aldığım Notebook'a farenin Dongle'ı sıkıştı, pahalı bir laptop ve nasıl bir çözüme gidilmeli acaba? Bu olay garanti kapsamına girer mi veya kolay bir çözümü var diyen veya böyle bir şey yaşayan var mı?

Demir kısmı içinde kaldı ve Dongle'ın plastik kısmı kırıldı çekerken. Yeni olduğu için dar olduğunu varsayarak zorladım USB'yi biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yine de siz bilirsiniz ama onun için servise gitmeye gerek yoktu bence.

Servise gittim ve direkt çözdüler. Şahsen normalde yapabileceğim bir şey dediğiniz gibi fakat pahalı bir cihaz ve teknik ekip harici işlemden dolayı ileride problem çıksın istemedim. Yardımınız için teşekkürler.
Yine de siz bilirsiniz ama onun için servise gitmeye gerek yoktu bence.

Servise gittim ve direkt çözdüler. Şahsen normalde yapabileceğim bir şey dediğiniz gibi fakat pahalı bir cihaz ve teknik ekip harici işlemden dolayı ileride problem çıksın istemedim. Yardımınız için teşekkürler.

Çözüm

Kimse buraya kürdan sokup USB çıkarmışsın demezdi fakat yine de işin ehline bırakmanız hoş. Güle güle kullanın.

Geri
Yukarı