USB flash açılmıyor

BerkayXSalva

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, bundan 1 ay önce sahte bir ihbar yüzünden telefonumu siber suç aldı. 3 hafta boyunca incelemedeydi telefonum. Telefonumu teslim almaya geldiğimde bir de kopya imaj diyerek 32 GB USB flash bellek verdiler. Fakat bilgisayarım algılamıyor. Sizce takip etme gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Sorduğum da incelemenin raporu gibisinden bişey demişlerdi
Yani takip edilme gibi birşey benim de aklıma geldi de çok saçma yani inceleme raporu ne alaka ve flash okunmuyor. Yerinizde olsam bir telefoncuya götürüp gösteririm. Kim bilir belki FBI şu an seni dinliyordur :)

Sorduğum da incelemenin raporu gibisinden bişey demişlerdi
Ha bu arada sahte ihbar neydi yani gerekçeleri neydi?

Yani takip edilme gibi birşey benim de aklıma geldi de çok saçma yani inceleme raporu ne alaka ve flash okunmuyor. Yerinizde olsam bir telefoncuya götürüp gösteririm. Kim bilir belki FBI şu an seni dinliyordur :)
O kadar önemli biri olduğumu sanmam hocam :D yarın telefoncuya göstereceğim sağolun

Ha bu arada sahte ihbar neydi yani gerekçeleri neydi?
Kişisel verileri hukuka aykırı olarak yayma, ele geçirme

Flash belleğin formatını kontrol edebilir misin? Özellikler>biçimlendir. Oradaki dosya formatına bakar mısın? Sakın biçimlendirme ama yanlışlıkla. Veya USB de arızalı olabilir.

Merhaba, bundan 1 ay önce sahte bir ihbar yüzünden telefonumu siber suç aldı. 3 hafta boyunca incelemedeydi telefonum. Telefonumu teslim almaya geldiğimde bir de kopya imaj diyerek 32 GB USB flash bellek verdiler. Fakat bilgisayarım algılamıyor. Sizce takip etme gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

USB girişlerine farklı bir şey takın. Çalışıyor mu bakalı

Geri
Yukarı