USB flash Belleğe Pardus nasıl kurulur?

User not found

Decipat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Pardus'u denemek istiyorum çok merak ediyorum ama normal bilgisayarıma kuramam. Bende iyi bir USB Belleğe kurup deneyeyim dedim. Fakat nasıl kurulacağı hakkında bir bilgi bulamadım. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size kurulum sırasında soruyor, USB belleğe kurmak isteyip istemediğinizi, kurulum sırasındaki yönergeleri takip etmeniz yeterli.
Pardus yerine başka bir dağıtım denemenizi öneririm.

Çoğu Linux dağıtımında kurulumdan önce işbu dağıtımı deneyimleyebilmenizi sağlayan «live» seçeneği bulunmaktadır; buna sanıyorum ki Pardus dağıtımı da dahildir. Ek olarak ben de Sayın HABAR gibi size Pardus yerine bir başka Linux dağıtımını deneyimlemenizi öneriyorum; örneğin Mint, Zorin gibi Linux dağıtımları, size, iyi bir deneyim zevki sunacaktır.​

Size kurulum sırasında soruyor, USB belleğe kurmak isteyip istemediğinizi, kurulum sırasındaki yönergeleri takip etmeniz yeterli.
Pardus yerine başka bir dağıtım denemenizi öneririm.
Çoğu Linux dağıtımında kurulumdan önce işbu dağıtımı deneyimleyebilmenizi sağlayan «live» seçeneği bulunmaktadır; buna sanıyorum ki Pardus dağıtımı da dahildir. Ek olarak ben de Sayın HABAR gibi size Pardus yerine bir başka Linux dağıtımını deneyimlemenizi öneriyorum; örneğin Mint, Zorin gibi Linux dağıtımları, size, iyi bir deneyim zevki sunacaktır.​

Teşekkürler, şu an PARDUS'den yazıyorum. :)

Geri
Yukarı