USB girişli kulaklığı HDMI to VGA adaptörlü PC'de kullanma

Berke Tosuncuk

Kilopat
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Selamlar.
Yakın zamanda bir sistem topladım. Ucu ucuna yetti bütçem, monitör alamadım. Eski VGA girişli monitörümü kullanacağım. Sipariş ettiğim her parça gelmedi henüz, o yüzden deneyemedim. Dolayısıyla şöyle bir sorunum var;
Aktif bir adaptör aldım, şu an için eski ekran kartımla çalışıyor. Lakin kasanın önünde ve arkasında bulunan jaklara kulaklığımı taktığımda ses alamıyorum. Adaptörün üstünde bir adet 3.5mm giriş bulunuyor, sadece oradan ses alabiliyorum. Yeni sistemime bir de USB girişli bir kulaklık ekleyeceğim. Çalışır mı çalışmaz mı emin olamadım, yardım eder misiniz?

Ön veya arkadaki jaklara taktığınız zaman ses ayarlarından, kayıttan yürütme aygıtlarında varsayılanı hoparlör yapmayı denediniz mi? USB kulaklığı taktığınızda da aynı şekilde varsayılan yürütme aygıtını değiştirmeniz gerekebilir.

Ön veya arkadaki jaklara taktığınız zaman ses ayarlarından, kayıttan yürütme aygıtlarında varsayılanı hoparlör yapmayı denediniz mi? USB kulaklığı taktığınızda da aynı şekilde varsayılan yürütme aygıtını değiştirmeniz gerekebilir.
Bu kadar basit miymiş ya, nasıl bakmam ses ayarlarına inanamıyorum. Teşekkürler sorun çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı