USB güç sorunu ?

antrax

Kilopat
Merhabalar Asus n14 adaptorle ilgili sorun yaşamıştım şu konuda da ayrıntısı mevcut Asus USB N14 İnternet Hızı Aralıklarla Yavaşlıyor

Bu adaptoru kasanın önündeki usb portlarına takınca internetteki bu dalgalanma olmamakta. Arkdaki portlarda neden bu sorun meydana gelmekte ?
Diğer sorumsa öne adaptoru takınca yanına küçük bir bellek takarsam eğer ikisi de kapanıyor. veya bir harici hard disk ve küçük usb bellek. Bu neyden kaynaklı olmaktadır ? gelen güç de mi bir sorun var ? Bilgisayarı toplayalı 1 hafta oldu.

Sistem özelliklerim :

İşlemci: intel i5 4460

Ekran Kartı : Asus GT740 OC GDDR5 2GB 128bit

Ram : 2x4 Gskill 1600MHz CL9

Anakart : Asus H97M-Plus

SSD: Corsair 120gb

Hard disk : Seagate 1TB 7200RPM

Güç kaynağı : Corsair VS 550W

Kasa : Zalman Z3 Plus midT ATX

Konu Hakkında bilgisi olan yok mu ? Usb den kart okuyucu aldım, Anakart üzerindeki ve kasa önündeki usb lere takarak denedim. USB ye taktıktan sonra sony class 10 16gb kartımı takınca sürekli takıldı çıkarıldı sesi çıkartıyor. okumuyor. Fakat laptop a kart okuyucuyu takıp kartı taktığımda hiç bir sorun olmuyor.

Device manager'da ünlemli aygıt var mı?
Güncellemeleri ve driverları http://www.asus.com/tr/Motherboards/H97MPLUS/HelpDesk_Download/

buradan mı yaptın?

Yukarıdakilerde sorun yoksa, montajı elden geçir (yeniden söküp tak), birden fazla kablo varsa başka kablo ile kasa ile anakart USB portlarını bağlamayı dene.

Gene olmaz ise garantiye verirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı