USB ile boot sırasında kısa çizgi yanıp sönüyor

476049

Decapat
Bootta USB seçtiğimde "Press any key to boot from USB" diyor. Herhangi bir tuşa basın diyor, yani basınca da ekranın sol en üst köşesinde kısa bir çizgi yanıp sönüyor, öyle kalıyor bilgisayar. Neden böyle hata alıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam hocam entere basın o "herhangi bir tuşa basın " ibaresi çıkınca. Yine kurulum ekranı gelmezse Windows'u flasha tekrar Rufus programı ile yazdırın. Anakart UEFI mı MBR mi? Ona göre yazdırıyorsunuz değil mi flasha.

Tamam hocam entere basın o "herhangi bir tuşa basın " ibaresi çıkınca. Yine kurulum ekranı gelmezse Windows'u flasha tekrar Rufus programı ile yazdırın. Anakart UEFI mı MBR mi? Ona göre yazdırıyorsunuz değil mi flasha.

Rfus la tekrar yazdırdım olmuyor anakart MBR olarak yazdırıyorum bilgisayar yönet disk yönetimi özellikler de öyle yazıyor.

Evet hem BIOS'dan denedim hem de boot menusunden denedim ikisinden de hata veriyor önceden bir kere bilgisayar bozulmuşltu anlayan bir abime götürdüm format attı USB ile sorunsuz bir şekilde.
Hocam bu şekil yaptım var mı yanlış bir ayar.
Ekran Alıntısı.PNG

Hocam NTFS'yi FAT32 olarak değiştirin bir de öyle deneyin. Normalde benim yanımda olsa cihaz her türlü atarım format da uzaktan olunca tam şey yapamıyorum. Yine olmazsa artık bir bilgisayarcıya götürmeniz gerekecek.
Ayrıca hocam Windows'u nereden indirdiniz?
https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209 buradan Windows aracını indirip bu program ile flasha yazmayı deneyin bir de hocam.

Geri
Yukarı