USB ile format atarken gülücük simgesi çıktı

Orijinal site olmadığı kanaatindeyim. Format hangi aşamada geldi? Disk formatlamadıysanız flash belleği çıkarıp sistemi başlatın. Kassersky ve Malwarebytes ile sistemi tarayın. Orijinal Windows yuklemek için altta verdigin linke bakınız.
Link

Son düzenleme:
Orijinal site olmadığı kanaatindeyim. Format hangi aşamada geldi ? Disk formatlamadıysanız flash belleği çıkarıp sistemi başlatın . Kapserky ve malverebytes ile sistemi tarayın .
Konuyu biraz daha açmak gerekirse bilgisayarım Windows 10 update'i yaparken elektrikler gitti ve bilgisayar harddiski takılı olmasına rağmen görmediği için format atmak zorunda kaldım.Format atmaya çalışıyorum fakat burada takılı kalıyorum ve bilgisayar açılmadığı için herhangi bir şekilde müdahele de edemiyorum.

Enteresan olay USB'yi yazdırırken USB'nin içindeki dosyaları silmiş miydiniz. Sisteminizi formatlamadan önce virüs taraması yapmış mıydınız.

Flash belleğe iso dosyasi atan kişi ya eksik ya da orjinal olmayan dosya yazdırmış . Düzgün bir şekilde bellek oluşturup yeniden deneyin . Üstte verdiğim linkte nasıl kurulucağı yazıyor . Linki burda yeniden veriyim.
@ayberkt

Microsoft olmadığını düşünüyorum. @Melih245'in dediklerini yapabilirsiniz. Ayrıca eğer diski silmediyseniz bilgisayarınızdan veya imajı hangi bilgisayardan indirdiyseniz o bilgisayarın tarayıcı geçmişinden hangi siteden indirdiğinize bakabilirsiniz.

En güzeli yeniden ISO dosyası indirip USB belleğinizi sıfırlayıp Rufus ile güzelce yazdırmanız.
Microsoft olmadığını düşünüyorum. @Melih245'in dediklerini yapabilirsiniz. Ayrıca eğer diski silmediyseniz bilgisayarınızdan veya imajı hangi bilgisayardan indirdiyseniz o bilgisayarın tarayıcı geçmişinden hangi siteden indirdiğinize bakabilirsiniz.
Flash belleğe iso dosyasi atan kişi ya eksik ya da orjinal olmayan dosya yazdırmış . Düzgün bir şekilde bellek oluşturup yeniden deneyin . Üstte verdiğim linkte nasıl kurulucağı yazıyor . Linki burda yeniden veriyim.
@ayberkt
Öncelikle teşekkürler hocam ilginiz için, anlamadığım bir şekilde şimdide olması gereken gibi oldu.Yine de sizin dediklerinizi yapacağım iyi forumlar.
indir (1).jpg

Geçmiş olsun diyebilirim bilgisayarınızda virüs olmasa bile iso dosyalarıda bazen virüslü olabiliyor. O adam her kimse size bir gülücük bırakmış olabilir :). iso'yu nereden indirdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı