USB İle Windows 7 Kurulum Sürücü Hatası

CemDgrmnci

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
16 GB bir USB bellek ile bilgisayarıma Windows 7 kurmak istiyorum. Fakat USB bellek hazır olmasına rağmen ve kuruluma geçmesine rağmen sürücü hatası alıyorum. İnternette gördüğüm çoğu şeyi denedim fakat hiçbiri etkili olmadı. Hatayı resimlerde görebilirsiniz. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

WhatsApp Image 2019-03-15 at 20.21.52.jpeg
WhatsApp Image 2019-03-15 at 20.21.53 (1).jpeg
WhatsApp Image 2019-03-15 at 20.21.53.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem nedir ? 6. nesil ve üzeri İntel işlemci kullanıyorsan imajı USB'ye farklı bir şekilde yazman lazım.
Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncel sisteme 10 yıllık Windows kurmaya çalışınca normal bir durum. SATA kontrolcüyü desteklemediğinden diskleri göremiyor. Windows 7 devri bitti. Biz de destek sunmuyoruz. 10 kuracaksınız:

Yeni sistemlere Windows 7 kurmanın mantığı nedir? Fişi çekilecek yakında zaten. Biraz zor olacak ama şu değişmeyen kafaları değiştirmeye bakın. Yeni nesil oyunlar, programlar, sürücüler zaten Windows 10 için tasarlanıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı