USB ile Windows 8 kurulmuyor

Taylan372

Decapat
Merhaba, ben bilgisayarima USB'den Win 8 formati atmak istiyorum her sey tamam. Bilgisayari acarken F12'den aciyorum USB secme yeri geliyor bastigimda iste 0.5 sn siyah ekran gelip F12'ye basinca gelen yer geri geliyor. Yardimci olur musunuz?

1903 kurulumu yaparken aynı sıkıntıyı bu şekilde çözdüm.
Rufus ile hazırlarken USB belleği FAT32 olarak ayarlamanız gerekiyor. UEFI kurulumda NTFS dosya sistemi olan USB lerde kuruluma geçmeme gibi bir durum söz konusu.
Buradan 2.18 versiyonunu indirip onunla aşağıdaki şekilde yazdırın.
400427

Sonrasında tekrar boot menüsünden seçip kuruluma geçmeye çalışın.

Ayrıca farklı USB slotlarında da deneyin. USB 3.0 girişine takıyorsanız, USB 2.0 girişinde deneyin.

Cevap gelene kadar farkli bir surum atmayi denedim bu sefer format islemi bitince ana ekran geldi ancak bir sure sonra mavi ekran verdi.Suan dugmeye bastim ancak 1 saniye ses gelip kapaniyor.Laptop kullaniyorum.
1903 kurulumu yaparken aynı sıkıntıyı bu şekilde çözdüm.
Rufus ile hazırlarken USB belleği FAT32 olarak ayarlamanız gerekiyor. UEFI kurulumda NTFS dosya sistemi olan USB lerde kuruluma geçmeme gibi bir durum söz konusu.
Buradan 2.18 versiyonunu indirip onunla aşağıdaki şekilde yazdırın.
Eki Görüntüle 400427
Sonrasında tekrar boot menüsünden seçip kuruluma geçmeye çalışın.

Ayrıca farklı USB slotlarında da deneyin. USB 3.0 girişine takıyorsanız, USB 2.0 girişinde deneyin.
Keske sizi bekleseydim.Tekrar yardimci olma sansiniz var mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı