USB Klavye Donma Sorunu

takedown

Centipat
Merhaba arkadaşlar saçma gelecek ama garip hata ile karşı karşıyayım Win 7 64X işletim sistemi kullanıyorum dün arkadaşımdan monitör aldım 19 inç boyuttan 22 inç geçtim ama klavyede donma sorunu başladı tuşlara bastığımda yazmama ya da bir anda 5 6 harf aynı anda basma gibi (oyun dışı word, not defterinde denedim). Sonrasında USB klavyenin bozulduğundan şüphe ettiğim için geri eski monitörü taktığımda sorunsuz çalışıyor. Yeni monitöre PS2 klavyemi taktığımda sorun yok ama USB klavyesi taktığımda klavye çalışmıyor. 22 inç monitör başka bilgisayarda çalışıyor USB ile.
Sorunun çözümü nedir?

Ekran kartını tekrar kurdum ekran çözünürlüğünü düşürdüm format attım USB'den PS2 çeviri aldım ama nafile sorun çözülmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı televizyon ve monitörlerin arka kasaları kablosuz iletişimi ciddi derecede engelliyor. Benim şu an kullandığım Philips marka TV gibi. Alıcıyı kasanın arka USB girişine taktığımda dediğin gibi bir anda ardaşık yazıyor. USB alıcını görünür şekilde tutman gerekiyor yani önünü boş tut. Bir de şöyle sorunlar var ben kasanın önündeki USB 3 porta taktığımda yine takılmalar yaşıyorum. USB 3 portun yanındaki USB 2 porta takınca düzgün sorunsuz çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı