USB kulaklığa jack çevirici takılır mı?

Kasa mı kullanıyorsunuz laptop mu? Ayrıca jack çevirici dediğiniz ne? Jack çevirici yazınca bir sürü farklı ürün var.

Kasa hocam, benim derdim anakartımın kendi ses yongasını kullanmak. Bu arada USB kulaklıklar hangi ses yongasını kullanıyor? Kendi içerisinde mevcut mu? Benim kullandığım kulaklık sanal 7.1'e sahip.
Sanal 7.1 kulaklıkların kendi ses kartları oluyor ve onu kullanıyor. Siz resimdeki gibi bir dönüştürücü arıyorsunuz sanırım. Fakat ses kalitesinde bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Gereksiz bir şey bence, normal usb port üzerinden kullanmaya devam edin. Ayrıyaten usb den tek jak çıkışı olduğu için mikrofon da devre dışı kalacaktır.
1665164004620.png

Sanal 7.1 kulaklıkların kendi ses kartları oluyor ve onu kullanıyor. Siz resimdeki gibi bir dönüştürücü arıyorsunuz sanırım. Fakat ses kalitesinde bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Gereksiz bir şey bence, normal usb port üzerinden kullanmaya devam edin. Ayrıyaten usb den tek jak çıkışı olduğu için mikrofon da devre dışı kalacaktır.
Eki Görüntüle 1537925
Peki yazılımsal bir yöntemle kulaklığın içindeki ses yongası by pass edilip anakart ses yongası üzerinden ses almak mümkün olabilir mi?

Geri
Yukarı