Çözüldü USB kulaklığı herhangi bir USB girişine takmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetCanT37

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim sorum şu; USB'li bir kulaklığı, yani 7.1 giriş kullanan bir kulaklığı laptoptaki herhangi bir USB yerine taksam çalışır mı? Yani klavye mouse takılan boşluklar gibi olan yerlerden herhangi bir tanesine taksam ses ve RGB çalışır mı? Teşekkürler.

Çözüm
Iyi de hiçbir tanıtım videosunda öyle bir şey yok ya USB'yi takıyor ya da 2 tane 3.5 jak takıyor.

Yok o örnek içindi ben Philips tag 3115 alacağım ama onda sadece USB var.

Sadece USB varsa sesi USB üzerinden aktarır ama yanında jack girişi varsa onları takmadan kulaklıklığı ve mikrofonu kullanamazsınız.
Merhaba, benim sorum şu; USB'li bir kulaklığı, yani 7.1 giriş kullanan bir kulaklığı laptoptaki herhangi bir USB yerine taksam çalışır mı? Yani klavye mouse takılan boşluklar gibi olan yerlerden herhangi bir tanesine taksam ses ve RGB çalışır mı? Teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla sorun olmaz hocam.

USB ile çalışan bir kulakligi laptopun herhangi bir USB yerine taksak mouse ve klavye gibi çalışır mı mikrofon ses ve RGB olarak?

20210401_104040.jpg

Screenshot_20210401-104131_Hepsiburada.jpg

Tam olarak emin miyiz çünkü rezil olmayayım.

Bildiğim kadarıyla sorun olmaz hocam.

Emin miyiz peki.

USB ile çalışan bir kulakligi laptopun herhangi bir USB yerine taksak mouse ve klavye gibi çalışır mı mikrofon ses ve RGB olarak?

Eki Görüntüle 951743

Eki Görüntüle 951739

Tam olarak emin miyiz çünkü rezil olmayayım.

Emin miyiz peki.

Ses içim jack girişine takmalısının oradaki USB sadece RGB için. Attığın fotoğraftaki kulaklık alınacaksa bırak alma. Onun yerine 50TL daha ver kaliteli olan Sharkoon rush ER3 alın.

Hayır hepsini takmanız gerekiyor diye biliyorum.
Iyide hiçbir tanıtım videosunda öyle bisey yok ya usb yi takıyor yada 2 tane 3.5 jak takıyor
Ses içim jack girişine takmalısının oradaki USB sadece RGB için. Attığın fotoğraftaki kulaklık alınacaksa bırak alma. Onun yerine 50TL daha ver kaliteli olan Sharkoon rush ER3 alın.
Yok o örnek içindi ben philips tag 3115 alacam ama onda sadece usb var

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210401-105949_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20210401-105949_Hepsiburada.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 53
Iyi de hiçbir tanıtım videosunda öyle bir şey yok ya USB'yi takıyor ya da 2 tane 3.5 jak takıyor.

Yok o örnek içindi ben Philips tag 3115 alacağım ama onda sadece USB var.

Sadece USB varsa sesi USB üzerinden aktarır ama yanında jack girişi varsa onları takmadan kulaklıklığı ve mikrofonu kullanamazsınız.

Çözüm

Geri
Yukarı