USB kulaklık çalışıyor ancak 3.5 algılanmıyor

DeliMayktcjdm

Hectopat
USB kulaklığım garantiye gidecek, 3.5 jaklı kulaklık kullanacağım şimdilik. Ancak bilgisayarım ne hikmetse USB kulaklıkla çalışırken 3.5 jaka kulaklık takınca bağlı hoparlör veya kulaklık yok diyor. Windows 8 kullanırken algılıyordu.

Aygıt Yöneticisi'ni açın, ses ile ilgili sekmelerde sürücüsü yüklenmiş ses ile ilgili aygıtları görebilirsiniz. Sürücüsü yüklenmemiş aygıtlar yanlış hatırlamıyorsam Diğer Aygıtlar gibi bir sekme altında olup üzerlerinde soru işareti beliriyor.

Ses ile ilgili sekmeleri açıp, varsa Diğer Aygıtlar sekmesini de açıp ekran görüntüsü atarsanız yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Ses ile ilgili sekmeleri açıp, varsa Diğer Aygıtlar sekmesini de açıp ekran görüntüsü atarsanız yardımcı olabilirim.
G600 garantiye gidecek USB kulaklığım, asıl ismi Rampage Alpha X RGB ama her bilgisayarda g600 olarak gözüküyor

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,5 KB · Görüntüleme: 30
Monitörün bağlantısı zaten yeşile takılı, öndeki kulaklık jakına da kulaklık takıyorum ama algılamıyor.
Enteresan gerçekten. Denetim Masası > Donanım ve Ses > Ses'e gelip, "Kayıttan Yürüt" sekmesi etkinken ekran görüntüsü atabilir misiniz bir de? Aygıtların hepsi görünebilirse daha iyi olur. Sizi uğraştırıyorum, kusura bakmayın ancak cidden garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı