USB kulaklıkta jak çevirici ile mikrofon çalışmıyor

Cellat87

Hectopat
Elimdeki USB kulaklığa jak girişli bir kablo aldım ve taktım seste sorun yok lakin mikrofon çalışmıyor sebebi sizce ne olabilir? Kablonun 2 tane ucu var birisi kulaklık girişi diğeri mikrofon girişi.

Kulaklık modeli PC 373D kablo değişebiliyor. Değiştirme sebebim ise USB ile çok az ses alıyordum şimdi aşırı derecede yüksek ses geliyor. Kısaca o kulaklığı USB besleyemiyor.

Elimdeki USB kulaklığa jak girişli bir kablo aldım ve taktım seste sorun yok lakin mikrofon çalışmıyor sebebi sizce ne olabilir? Kablonun 2 tane ucu var birisi kulaklık girişi diğeri mikrofon girişi.

Kulaklık modeli PC 373D kablo değişebiliyor. Değiştirme sebebim ise USB ile çok az ses alıyordum şimdi aşırı derecede yüksek ses geliyor. Kısaca o kulaklığı USB besleyemiyor.
1 jak kablosu ile mikrofon ve kulaklığı aynı anda çalıştıramazsın.

1 jak kablosu ile mikrofon ve kulaklığı aynı anda çalıştıramazsın.

merhaba linkteki ürün ile oluyor ama orijinal ürün onda nasıl oluyor?

merhaba linkteki ürün ile oluyor ama orijinal ürün onda nasıl oluyor?

Benim bildiğim 1 jak üzerinden aynı anda haporlör ve mikrofon çalıştırılamaz olsa olsa entegre kablo olur, örnek olarak Rampage SN-R2'nin kablosu entegre çift kablo olarak geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı