USB kullanmadan format atıp Windows 10 yüklemek

r3gedit

Picopat
Yer
İstanbul
Şu an Windows 10 kullanıyorum ve format atmak istiyorum. Format sonrasında başka bir Windows 10'u USB'siz bir şekilde kurmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim veya önerebileceğiniz bir video var mı?

Şu an Windows 10 kullanıyorum ve format atmak istiyorum. Format sonrasında başka bir Windows 10'u USB'siz bir şekilde kurmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim veya önerebileceğiniz bir video var mı?

Bilgisayarda gerhangi bir virüs yoksa diskinizden 8 GB civarında ayrı bir alan oluşturun ve ISO dosyasının içindeki tüm dosyaları manuel olarak o alana atın. Bilgisayarı o alan üzerinden boot edip diskleri silerken sadece o başta ayırdığınız diski bırakın. Kurulumu gerçekleştirin ve otomatik yeniden başlatmada bilgisayar açılmadan önce tekrar BIOS'a girip önceliği o alandan Windows'a geri çekin (belki bu işlem gerekmeyebilir emin olamadığım için ekledim) ve kaydedip çıkın. Windows yüklenince o ayırdığımız bölümü elle silebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir bak istersen.

Eğer sadece dosyaları silmek istiyorsa olabilir ama Windows dosyalarında sorun varsa işe yaramaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı