USB mouse scroll orta tuş ters çalışıyor

Anko34

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Apple MacBook M.2 aldım ve Ugreen marka iş için güzelde bir USB mouse aldım. Bunu da dönüştürücü ile bağladım. Genel olarak mousedaki performansı beğendim ancak mousedaki tekerlek tuşuna basılı tutunca hızlı bir şekilde sayfayı yukarı aşağıya kaydırmıyor ve bununla birlikte Windows'ta alışık olduğum tekerleği yukarı aşağı kaydırdığımda ters yöne doğru gidiyor. Bunları düzeltmeni bir yolu var mıdır yardımcı olur musunuz rica etsem.

Arkadaşlar selam. Apple MacBook M.2 aldım ve Ugreen marka iş için güzelde bir USB mouse aldım. Bunu da dönüştürücü ile bağladım. Genel olarak mousedaki performansı beğendim ancak mousedaki tekerlek tuşuna basılı tutunca hızlı bir şekilde sayfayı yukarı aşağıya kaydırmıyor ve bununla birlikte Windows'ta alışık olduğum tekerleği yukarı aşağı kaydırdığımda ters yöne doğru gidiyor. Bunları düzeltmeni bir yolu var mıdır yardımcı olur musunuz rica etsem.

Sistem Tercihleri/ Fare--> doğal kaydırma gibi bir şey ismi onu kapatırsanız düzelir.

Maalesef bulamadım müsait vaktinizde aşama aşama yazar mısınız rica etsem.

Sistem Tercihleri > İzleme dörtgeni > Sarma ve Büyütme altında sarma türünü değiştirebilirsiniz ancak bunu yaparsanız tarckpadin de sarma yönü değişir.

Ekran Resmi 2022-10-24 18.31.20.png

Geri
Yukarı