"USB [No Media] Lütfen Driver İçine Bir Disk Yerleştirin" hatası

181019

Decapat
Merhabalar,
Controller Vendor: Phison
Controler Part Number: PS2251-07(PS2307)

Yukarıdaki numaraları bir belleğe sahibim. Bilgisayara takıyorum üstüne tıklıyorum. "Lütfen USB Sürücüsü (D) içine bir disk yerleştirin" uyarısı alıyorum.
İçinde dosyalarım var ve erişim sağlayamıyorum. Veri kurtarma programları diski görmüyor. İçindekileri silmeyecek bir şekilde nasıl yapmam lazım?

Bu videoyu denemiş miydiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu denemiş miydiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Medya yok dediği için bir şey yapamıyorum. Üzerine tıkladığımda da bu aygıt düzgün çalışıyor diyor.

Dosya Ekleri

• medyayok.PNG
    medyayok.PNG
    2,5 KB · Görüntüleme: 79
Medya yok dediği için bir şey yapamıyorum. Üzerine tıkladığımda da bu aygıt düzgün çalışıyor diyor.

Bunu dener misiniz? Verilerin silinme ihtimali var. Hiç kullanamazken en azından kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Bunu dener misiniz? Verilerin silinme ihtimali var. Hiç kullanamazken en azından kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Sorun da o. Verilerin silinmemesi lazım.

Sorun da o. Verilerin silinmemesi lazım.

Pek bir bilgim yok hocam. İnsanların yardımcı olduğunu söylediği videoları göndermeye çalışıyorum elimden geldiğince.

Bana zarar görmüş gibi geldi, daha bilgili arkadaşlar konuyu öne çıkarırsanız göz atabilirler.

Son olarak şansımı deneyip aşağıda ki Technopat konusunu yollamak istiyorum, iyice göz atarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı