Lütfen USB sürücüsü içine bir disk yerleştirin hatası

Ayva Cekirdegi

Femtopat
Dün A101'den GoSmart marka 64 GB USB aldım, sonradan arşivimi USB sürücüsüne atarken USB bir anda kitlendi ve daha da açılmadı, ayrıca arşivim de tamamen bozuldu. Arşivden umudu kestikten sonra USB'yi kurtarmaya çalıştım ama ne yapsam olmadı, siz ne önerirsiniz?

Yaptıklarım arasında;
1) diskmgmt.msc'den sürücü yolunu değiştirdim, ayrılmamış bölüm kısmı olmadığı için ayrıma yapılmıyor.
2) CMD'den clean disk yaptığım zaman aygıtta medya yok hatası alıyorum.
3) Biçimlendirme olmuyor.
4) Regedit'den bir değerin 2 yapılmasını okuduğum maddeyi yaptım.
5) Donanımımda bir problem yok.
6) USB'yi iade etmeye çalıştım ama fişi yok.

Öte yandan A101'den bellek almayın :D paraya yazık olmasını geçtim verileriniz zarar görebiliyor bende olduğu gibi.

Dün A101'den GoSmart marka 64 GB USB aldım, sonradan arşivimi USB sürücüsüne atarken USB bir anda kitlendi ve daha da açılmadı, ayrıca arşivim de tamamen bozuldu. Arşivden umudu kestikten sonra USB'yi kurtarmaya çalıştım ama ne yapsam olmadı, siz ne önerirsiniz?

Yaptıklarım arasında;
1) diskmgmt.msc'den sürücü yolunu değiştirdim, ayrılmamış bölüm kısmı olmadığı için ayrıma yapılmıyor.
2) CMD'den clean disk yaptığım zaman aygıtta medya yok hatası alıyorum.
3) Biçimlendirme olmuyor.
4) Regedit'den bir değerin 2 yapılmasını okuduğum maddeyi yaptım.
5) Donanımımda bir problem yok.
6) USB'yi iade etmeye çalıştım ama fişi yok.

Öte yandan A101'den bellek almayın :D paraya yazık olmasını geçtim verileriniz zarar görebiliyor bende olduğu gibi.

A101'den bellek almayın yanlış bir tabir olur. Siz gidip 2.-3. kalite bir ürün alıp firmayı sorumlu tutamazsınız.

Benim gibi bir sürü mağdur var bu benim başıma gelen bir şey değil eğer bir suçlu varsa bu neden firma olmasın?

A101 bir ürünü satar, o ürünü kendisi üretmez öyle değil mi?
Sattıkları ürünler kalite bakımından değişir. SanDisk, Toshiba gibi kaliteli markalar da satarlar, GoSmart gibi düşük kalite markalar da satarlar. Siz düşük kalite bir ürün alıp A101'i bundan sorumlu tutamazsınız.

A101 bir ürünü satar, o ürünü kendisi üretmez öyle değil mi?
Sattıkları ürünler kalite bakımından değişir. SanDisk, Toshiba gibi kaliteli markalar da satarlar, GoSmart gibi düşük kalite markalar da satarlar. Siz düşük kalite bir ürün alıp A101'i bundan sorumlu tutamazsınız.
A101'i sorumlu tutmadım A101'den bellek almayın dedim ama siz bilirsiniz :D

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı