USB olmadan format nasıl atılır?

Daha fazla  
PC'yi açtığımda karşıma görseldeki sorun çıktı ve tek çözümünün format olduğunu öğrendim. Ancak yanımda USB bellek yok. Bu olmadan nasıl format atacağım?

Dosya Ekleri

• 20230129_214558.jpg
    20230129_214558.jpg
    156,2 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
PC'yi açtığımda karşıma görseldeki sorun çıktı ve tek çözümünün format olduğunu öğrendim. Ancak yanımda USB bellek yok. Bu olmadan nasıl format atacağım?
Arkadaşınızdan ödünç alıp atabilirsiniz.

Sistem ana ekrana gelmeden bu ekrana geliyorsa maalesef atamazsınız. Harici bir USB alıp herhangi bir internet kafeden İSO dosyasını yükleyebilirsiniz.

F1 basınca ne çıkıyor? Kurtarma seçenekleri çıkıyorsa kurtarma seçeneklerini deneyin. Onlar işe yaramazsa Windows'u yeniden kurmak için Windows 10 ISO dosyası yazdırılmış USB bellek olması lazım. Bence USB bellek satın alın. Geldiği zaman internet kafeye gidip USB belleğe ISO dosyasını yazdırıp kurulumu yapın. Hem öğrenmiş olursunuz nasıl yapacağınızı hem de size ait olan bir format USB'si olmuş olur bu durumlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı