USB olmadan Rufus'tan ISO yazdırma

Captain Rex

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba ben Windows 8.1 yanına Windows 7 kuracağım ancak ISO'yu düz kurunca sourcestan starting Windows'ta kalıyor. Secure Boot fayda etmiyor BIOS'u legacy alamam maalesef çünkü Windows üzerinden kuracağım. Size sorum ben Rufus'tan ISO'yu UEFI olarak yazdırıp ISO'yu masaüstüne atabilir miyim?

Hocam ISO bir arşiv dosyasıdır, tıpkı ZIP gibi. İstediğiniz bir arşiv yöneticisi ile (7-ZIP, WinRAR vs.) Açıp içerisindekileri görebilir ya da çıkartabilirsiniz. Bunun için yazdırma yapmanıza gerek yok.

Evet hocam ben açmayı biliyorum sadece bu ISO'yu kurmak için Rufus'tan UEFI formatında seçin diyorlar ama bende USB yok işte nasıl bu ISO'yu UEFI yaparım onu soruyorum yoksa açıp kurmakta sıkıntı yok.

Evet hocam ben açmayı biliyorum sadece bu ISO'yu kurmak için Rufus'tan UEFI formatında seçin diyorlar ama bende USB yok işte nasıl bu ISO'yu UEFI yaparım onu soruyorum yoksa açıp kurmakta sıkıntı yok.
Şimdi tam olarak anladım dediğinizi :D Windows'ta diskpart kullanarak yapılabilir. diskpart'de seçtiğiniz diski convert gpt yazarak dönüştürebilirsiniz.

Geri
Yukarı