USB PnP Sound Device Hatası

Gürbay

Kilopat
Daha fazla  
Ben kulaklığımı dönüştürücü yardımıyla kullanıyorum. Aynı anda hem kulaklık hem hoparlör aynı anda bağlı bir şekilde takılı. Eskiden hiçbir sorun yaşamıyordum ama bu aralar bilgisayar kulaklığı görmemeye başladı. Ara sıra görüyor kulaklığı normal şekilde kullanıyorum bilgisayarı açıp kapattığım zaman kulaklık bağlı gözükmüyor bağlı olduğu halde. Soketlerini de değiştirdim işe yaramadı. Eskiden böyle bir hata yaşamıyordum durup dururken böyle bir şey çıktı.

Merhaba benimde buna benzer bir problemim var konu açacaktım burada görünce açmadım bilgisayarımı ben sıfır topladım ve 4 gün oldu adam akıllı daha kullanamadım sürekli mavi ekran alıyordum format atarak bir şekilde çözdüm ancak şuan kulaklığımı taktığımda kulaklığı görüyor ancak kullanılamıyor görselde olduğu gibi anakartım asus b350m-a 2. resimde bıraktığım gibi özelliklerine ilk girdiğimde ise zaten bu aygıtın sürücüleri yüklenmemiş olarak gözüküyor sürücüyü bulmam da yardımcı olur musunuz ? @Recep Baltaş

Dosya Ekleri

• Adsız 1.png
    Adsız 1.png
    28,9 KB · Görüntüleme: 193
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    30,9 KB · Görüntüleme: 157
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı