Çözüldü USB portlarının sağlam çalışıp çalışmadığı nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardacn60

Hectopat
Bir süre önce farede hassasiyet ve kopma sorunu oluyordu. Artık fare koptuğunda ara sıra klavye de kopuyor. Sayfayı aşağı kaydırırken de üste atıyor bir tık. Ama oyun kolumda hiç kopma gibi bir durum olmuyor. Saatlerce oyun oynuyorum hiç kopmuyor. Sorun sadece klavye ve farede mi, yoksa USB portlarında mı nasıl anlayabilirim? Tüm USB portlarını denedim bilgisayardaki. Kopmadan kastım gidiyor, 1-2 saniye sonra geri geliyor.

Çözüm
USB güç seçeneklerini değiştirip deneyebilirsiniz. Linkteki 3.maddeye göre yapabilirsiniz.
USB güç seçeneklerini değiştirip deneyebilirsiniz. Linkteki 3.maddeye göre yapabilirsiniz.

Çözüm

Hocam USB kök ve USB kök Hub yazıyor 3. maddede ama bende USB kök yok USB kök Hub var.
Ekran Alıntısı.PNG

Hocam denedim ve kopma durumu gitti sanırım fakat fare tekerleği ile sayfayı kaydırırken ters yönde atması düzelmedi bu mouse sorunu olabilir mi?
Muhtemelen evet hocam. Fareyle ilgili gibi duruyor.

Geri
Yukarı