USB ses kartı kaliteyi yükseltir mi?

SPHINXX

Hectopat
Merhaba, ugreenin kaliteli olan USB ses kartina bakiyorum. Sizce is görür mü? Mikrofonum telefondan kayit aldigimda tertemiz PC'de dip sesli calisiyor. B350 anakartim var ses kalitesini vs yukseltir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, ses kartının kalitesine bağlı. Sadece mikrofon için istiyorsanız, bence USB girişli bir mikrofon alın. Daha iyi olur.

Kartınızın ses yongası çok iyi değil ama sorun yaşamamanız lazım. Telefonun mikrofonunu PC'de mi kullanıyorsunuz yoksa telefonu mikrofona tutupda mı kayıt alıyorsunuz? O kısmı tam anlamadım.

Kartınızın ses yongası çok iyi değil ama sorun yaşamamanız lazım. Telefonun mikrofonunu PC'de mi kullanıyorsunuz yoksa telefonu mikrofona tutupda mı kayıt alıyorsunuz? O kısmı tam anlamadım.
Hocam kulaklıgımı telefona takıyorum telefondan kayıt alıyorum tertemiz sıfır dip ses. Ancak pc de baya dipses var yani bide arka portta kullanıyorum anlamadım. Usb ses kartı genel olarak yutubda dipsesleri kaldırıyor gibi gordum. Ses kaliteside daha iyi olur diyen var bilemiyorum.

Farklı bir kulaklıkla deneme şansınız var mı? Eğer USB alacaksanız 20-30 TL seviyesinde olanlar anakartta olanlarla aynı seviyede oluyor. Tabi bunlar bile sorununuzu çözebilir. Biraz daha kaliteli olsun derseniz Orico SC2'yi tavsiye ederim.

Farklı bir kulaklıkla deneme şansınız var mı? Eğer USB alacaksanız 20-30 TL seviyesinde olanlar anakartta olanlarla aynı seviyede oluyor. Tabi bunlar bile sorununuzu çözebilir. Biraz daha kaliteli olsun derseniz Orico SC2'yi tavsiye ederim.
Hocam ugreenin sc2 tarzı varya aynı 3 gırıslı ondan sıparıs verdım bunlar o basıtlere gore baya ıyı galiba.

Geri
Yukarı