USB takınca mouse ve klavye çalışmıyor

Ugur28TR

Hectopat
Merhaba bende yaklaşık 1 aydır bu sorun var bilgisayara USB takıyorum şarkı atmak için fakat klavye ve mouse ışıkları sönüyor ve çalışmıyor aynı şey telefonu takınca da oluyor ve hiçbir şey takılı değilken bile mouse gidip geliyor 1 saniyeliğine acaba nedeni nedir?

Sistem:

GTX 1650 2X OC.

i5 3470.

HDD 500GB WD Blue.

8 GB RAM.

450Watt PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınız hangi markaysa sitesine girip işletim sisteminize uygun chipset driverini indirip kurun. Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar bakın aynı hatayı alıyorsanız donanımsal bir arıza ve ya virüs kaynaklı olabilir.

Anakartınız hangi markaysa sitesine girip işletim sisteminize uygun chipset Driver'ini indirip kurun. Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar bakın aynı hatayı alıyorsanız donanımsal bir arıza veya virüs kaynaklı olabilir.

Deneyeceğim teşekkür ederim.
Anakartınız hangi markaysa sitesine girip işletim sisteminize uygun chipset driverini indirip kurun. Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar bakın aynı hatayı alıyorsanız donanımsal bir arıza ve ya virüs kaynaklı olabilir.
Olmadı.
Ben sanırım kmspico kullandım 1 ay önce ondan sonra oldu ondan virüs bulaşmış olabilirmi bulaşmışşa nasıl temizlerim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı