Çözüldü USB to Ethernet çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BayBoris

Hectopat
Merhaba. Dün gece aniden anakartımın Ethernet portunun bozulmasıyla birlikte bugün ucuz çözüm olarak USB to Ethernet portu aldım fakat ürün bir türlü çalışmıyor. Herhangi bir driver bulamadım. Ürünün markası Hadron hdx5270. bu sürücüye nasıl ulaşabilirim kendi sitelerinde bile yok maalesef. Yardımınız için teşekkürler.

Çözüm
Hocam şunun inmesi lazım.
Eki Görüntüle 2017919

Windows bölümünden işletim seçerek öyle kuracaksınız hocam. Büyük ihtimal indirdiğiniz şey farklı.
Eki Görüntüle 2017922

Farklı bir site üzerinden cihaz kimliği ile arama yapıp driveri Aygıt Yöneticisi'nden göstererek sorunumu çözdüm. Sizlerin değerli yardımlarıyla oldu tabii ki bu. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim :) Sorunu yaşayan arkadaşlarcihaz kimliğini kopyalayıp OEM ile başlayan siteden ilgili driveri indirebilir.
Biliyorum fakat modeme çok yakın olmadığı için internet kalitesi oldukça düşük o yüzden kablolu bağlanmak durumundayım.

Ürün PC takıldığı zaman herhangi bir ses geliyor mu PC de ya da ayğıt yöneticisinde yeni bir aygıt ekleniyor mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazık ki durum bu şekilde :(

Hocam bunu yapıp bana donanım kimlikleri gönderebilir misiniz? Yardımcı olmaya çalışacağım.

Hocam bunu yapıp bana donanım kimlikleri gönderebilir misiniz? Yardımcı olmaya çalışacağım.

İlginize çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• donanım kimliği.PNG
    donanım kimliği.PNG
    9,1 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı