USB ucu beyaz olan klavye kablosu 2.0 mı yoksa 3.2 USB portuna mı takılmalı?

Canakta93

Hectopat
Apex Pro mini Wireless klavyenin USB ucu beyaz bunu hangi porta takmalıyım? 2.4 GHz de parazitlenme mevcut özelikle Rapid trigger vs açınca bu arada Mouse'da kablosuz logitecgh G PRO Superlight 2 onun USB ucununda içi siyah bildiğim kadarıyla USB 2.0 siyahlar? Ama beyazın hangi portu kullandığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Klavye mouse kulaklık 2.0'dır 2.0 portuna takabilirsiniz.

Apex Pro mini Wireless klavyenin USB ucu beyaz bunu hangi porta takmalıyım? 2.4 GHz de parazitlenme mevcut özelikle Rapid trigger vs açınca bu arada Mouse'da kablosuz logitecgh G PRO Superlight 2 onun USB ucununda içi siyah bildiğim kadarıyla USB 2.0 siyahlar? Ama beyazın hangi portu kullandığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Beyaz 2.X oluyor galiba ondan 3.2 portunu kapatmayın hocam 2.0'a takın.

Beyazlar 2.0 desteği oluyor. 2.0 port boşsa direkt takabilirsin.

Beyaz 2.X oluyor galiba ondan 3.2 portunu kapatmayın hocam 2.0'a takın.

3.2 portunu kapatmayın derken anlamadım. Bir de kulaklık Cloud 3 klavye ile birlikte kulaklığı 2.0 porta takınca kulaklıkdan ses gelmiyor 3.2'ye takınca çalışıyor. Şöylede bir enteresan durum söz konusu mesela 2.0 portuna kulaklık ve klavyeyi taktım diyelim kulaklık çalışmıyor söyledigim gibi ama klavyenin USB'sini cikarinca çalışmaya başlıyor. Ben böyle tuhaf bir şey hiç yaşamamıştım sorun acaba ne olabilir? Bu arada kulaklığında USB ucu siyah ama 2.0 portlarda çalışmıyor sadece 3.2 portlarda çalışıyor. Daha 2 gün evvel 2.0 da çalışmaktaydı. Formatta attım yine düzelmedi.

3.2 portunu kapatmayın derken anlamadım. Bir de kulaklık Cloud 3 klavye ile birlikte kulaklığı 2.0 porta takınca kulaklıkdan ses gelmiyor 3.2'ye takınca çalışıyor. Şöylede bir enteresan durum söz konusu mesela 2.0 portuna kulaklık ve klavyeyi taktım diyelim kulaklık çalışmıyor söyledigim gibi ama klavyenin USB'sini cikarinca çalışmaya başlıyor. Ben böyle tuhaf bir şey hiç yaşamamıştım sorun acaba ne olabilir?

Diğer sorun hakkında bir fikrim yok ama kapatmayın derken o port boşta dursun demek istedim.

Geri
Yukarı