USB vantilatör önerisi

Aynısının farklı marka olanını kullandım çok işe yarıyor. Ancak uzun süre açık tutarsan vücudunda tutulmalar olabiliyo. Dikkatlice kullanmak gerek :)

Aynısının farklı marka olanını kullandım çok işe yarıyor. Ancak uzun süre açık tutarsan vücudunda tutulmalar olabiliyor. Dikkatlice kullanmak gerek :)

O zaman alayım bunu zaten Amazon satıyor bir sorun olursa ilgilenirler.
Ne zaman almıştınız hocam bazıları yorumlarda eski üretimin daha sağlam olduğunu falan yazmış bir de kafası aşağı yukarı oynuyor mu?

O zaman alayım bunu zaten Amazon satıyor bir sorun olursa ilgilenirler.
Ne zaman almıştınız hocam bazıları yorumlarda eski üretimin daha sağlam olduğunu falan yazmış bir de kafası aşağı yukarı oynuyor mu?

2 3 sene oluyor, fakat kablosu kopukluk yaptığı için kablosunu değiştireyim derken çöp etmiştim :) Hassas kullanmak lazım, bilhassa kabloları çok burgalamamak lazım. Ben sürekli tak çıkar yapıyodum, yerini değişiyodum, onun için bozulmuştu büyük ihtimal. Sabit masaüstünde kullanırsan kablosuyla bir sorun yaşamazsın. Kafası aşağı yukarı oynuyordu.

Hocam bende aynı tip başka bir firma markasının masa fanını kullanıyorum şuanda; kablosu baya gevşemiş arada çalışıyor arada çalışmıyor. Alalı 2-3 yıl oldu diye biliyorum. @VP67 kullanıcının aynı durumunu yaşadım :) büyük ihtimal benimki de yakında bozulacak yaşlanmış. 🙂

Aynısının siyah rengini kullanıyorum, gayet güzel ve ben çok memnunum ama gördüğüm kadarıyla 125 TL yazıyor ama ben geçen yaz 50 TL'ye almıştım. 125 TL eder mi orasını bilemem. Yani kısacası fan güzel, iyi soğutuyor ve sessiz.

Aynısının siyah rengini kullanıyorum, gayet güzel ve ben çok memnunum ama gördüğüm kadarıyla 125 TL yazıyor ama ben geçen yaz 50 TL'ye almıştım. 125 TL eder mi orasını bilemem. Yani kısacası fan güzel, iyi soğutuyor ve sessiz.
Hocam daha dün 39₺ idi keşke alsaymısım artmış fiyatı.
Baktığınız ürün iş görür ama ne kadar uzun ömürlü olur bilmiyorum, almışken nispeten iyi bir şey olsun derseniz:
Bu ürün baya güzelmiş, hoşuma gitti de 180₺ verilir mi bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı