USB ve DVD olmadan kurulum yapmak

Ashen One

Hectopat
Selamlar arkadaşlar.
Bilgisayarımdaki hard diskin bir kısmını ayırdım ve onu acil durum diski yapmayı planlıyorum.
Windows 10 ISO dosyasını indirdim, NTLite ile gereksizleri kaldırıp, sürücüleri falan enjekte ettim. Buraya kadar sıkıntı yok.
Sıkıntı olan kısım, hazırladığım ISO dosyasını Rufus ile yazdırmaya gelince, Rufus benim böldüğüm diski görmüyor, NTFS veya FAT32, hangisine biçimlendirsem de sonuç değişmiyor. Alternatif programlar da denedim, sonuç değişmedi.

Bu konuda harika bir rehber konu açılmıştı, o konuyu asla bulamadım.
Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Selamlar arkadaşlar.
Bilgisayarımdaki hard diskin bir kısmını ayırdım ve onu acil durum diski yapmayı planlıyorum.
Windows 10 ISO dosyasını indirdim, NTLite ile gereksizleri kaldırıp, sürücüleri falan enjekte ettim. Buraya kadar sıkıntı yok.
Sıkıntı olan kısım, hazırladığım ISO dosyasını Rufus ile yazdırmaya gelince, Rufus benim böldüğüm diski görmüyor, NTFS veya FAT32, hangisine biçimlendirsem de sonuç değişmiyor. Alternatif programlar da denedim, sonuç değişmedi.

Bu konuda harika bir rehber konu açılmıştı, o konuyu asla bulamadım.
Yardımcı olabilir misiniz?

Görmez. USB flash bellek olmak zorunda Rufus için.

Aradığınız rehber bu mu?
Çok benziyor ancak değil, birisi sizin attığınız konuda olduğu gibi diski bölüyordu ve onu sanki Format USB'si gibi hazırlıyordu, o ayrılmış disk boot ekranında da görünüyordu.
Sanki bilgisayara USB veya CD takmış gibi oluyorduk.

Geri
Yukarı