USB ve USB'siz temiz kurulumun farkı nedir?

Eğer böyle bir şey oldu ise, başka bir bilgisayarın içine ISO'yu yazdırıp, öyle format atmanı tavsiye ederim.

Hocam savaş verdik burada @Aqely hocam ile birtık geç kaldınız galiba 😁

Bir de hocam bu küçülttüğüm dosyayı tekrar C ye nasıl ekleyeceğim @Aqely

Hocam galiba uyudunuz şimdi söyleyeyim yarın okursunuz çok teşekkür ederim Allah razı olsun hallettim açıldı normal kullanıyorum zaten bilgisayarcının yüklediği ISO'nun orijinal olup olmama gibi bir durumu vardı onu da çözmüş olduk tekrardan çok teşekkür ederim Allah razı olsun @Aqely

Son düzenleme:

Hocam galiba uyudunuz şimdi söyleyeyim yarın okursunuz çok teşekkür ederim Allah razı olsun hallettim açıldı normal kullanıyorum zaten bilgisayarcının yüklediği ISO'nun orijinal olup olmama gibi bir durumu vardı onu da çözmüş olduk tekrardan çok teşekkür ederim Allah razı olsun @Aqely
Tüm gün Warband oynadım hocam, Technopat giremedim maalesef :D

Hocam bundan önce ben tamsanın yaptığı şeyleri yaptım ve o CMD'den bir şeyler yazmıştı ben de yazdım onları düzeltmem gerekir mi yoksa format attığım için o da düzelmiş mıdır?
Düzelmiştir.

Küçülttüğünüz dosya derken, diski mi diyorsunuz?

Düzelmiştir.

Küçülttüğünüz dosya derken, diski mi diyorsunuz?

Hocam hayır USB'siz yapmaya çalışırken hani C dişinden 8 GB'lık bir yer alıyorduk ya onu tekrar C diskine ekleyebilir miyiz?

Bir de benim kurulum yaptığım bilgisayarcı Windows'u crackli bir şekilde indirmiş olabilir ben de (bildiğiniz gibi) C diskini yanlışlıkla silmiştim o eski Windows'tan bir şey kalmış mıdır?

Son olarak C diskindeki Windows klasöründe eskisinden daha fazla dosya var bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Tekrardan Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim.
@Aqely

Hocam hayır USB'siz yapmaya çalışırken hani C dişinden 8 GB'lık bir yer alıyorduk ya onu tekrar C diskine ekleyebilir miyiz?

Bir de benim kurulum yaptığım bilgisayarcı Windows'u crackli bir şekilde indirmiş olabilir ben de (bildiğiniz gibi) C diskini yanlışlıkla silmiştim o eski Windows'tan bir şey kalmış mıdır?

Son olarak C diskindeki Windows klasöründe eskisinden daha fazla dosya var bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Tekrardan Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim.
Kalmamıştır hocam.
Dosyaları açın, sol menüde bu bilgisayar var sağ tıklayın yönete basın.
Sol taraftan disk yönetimini seçin oradan ayarlanıyor.
Yapamazsanız yazın yine.

Geri
Yukarı