Çözüldü USB veya CD olmadan Windows 7 kurulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpere2077

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım ben şimdi Windows 10 PC'ye sahibim. Ben bunu Windows 7 yapmak istiyorum lakin şu an USB veya CD'ye sahip değilim. Ben bunu nasıl Windows 7 yaparım? Windows 7 kurulum dosyalarını nereden indirebilirim? Bilen hocalarım bakarsa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Downgrade yapmak pek sağlıklı bir işlem değil. En iyisi direkt temiz kurulum yapmak. Bunu da USB veya CD ile yapabilirsin.

Yine de bu devirde Windows 7 ne kadar sağlıklı olur bilemem, bayağı bir desteği geri çekildi çünkü.

Haklısın ben de istemezdim fakat PC eskidi önceden yükseltilmiş şekilde tamirden geldi. Sistem de yavaş yavaş kaldiramamaya başladı. Artik ytb bile açmıyor.

Downgrade yapmak pek sağlıklı bir işlem değil. En iyisi direkt temiz kurulum yapmak. Bunu da USB veya CD ile yapabilirsin.

Yine de bu devirde Windows 7 ne kadar sağlıklı olur bilemem, bayağı bir desteği geri çekildi çünkü.

Hocalarım ben şimdi Windows 10 PC'ye sahibim. Ben bunu Windows 7 yapmak istiyorum lakin şu an USB veya CD'ye sahip değilim. Ben bunu nasıl Windows 7 yaparım? Windows 7 kurulum dosyalarını nereden indirebilirim? Bilen hocalarım bakarsa çok memnun olurum.

Technopat'ta Windows 7 dosyalarını sağlayan bir konu var. Buradan. ISO dosyasını indirin ve içindeki setup.exe dosyasını açın.

Olması gerek. USB veya CD'niz olsa da setup dosyasız çalışmaz.

Hocam izlediğim bir videoda hem yeşil ile gosterdigim setup hem de mavi ile gösterdiğim dosyada setup vardı. Bende sadece dosyadaki mevcut ve ekteki bazı dosyalarda eksik.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240404_152935_YouTube.jpg
    Screenshot_20240404_152935_YouTube.jpg
    301,7 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı