USB Wi-Fi adaptör önerisi

EagleGlow

Hectopat
Masaüstü PC alacağım ve Wi-Fi adaptörüne ihtiyacım var. Oyun odaklı olacağı için interneti kopmayan, Wi-Fi 5 destekli bir adaptöre ihtiyacım var. PCI-e kart önerisine de açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynayacaksanız kaliteli ethernet kablosu alın ve kabloyla bağlanın internetten tam performans faydalanabilmek için.

Herkes bilmiyor kablonun daha iyi olduğunu. Kabloyla bağlanamayacak durumdaysa ya da yine de Wi-Fi ile bağlanmak istiyorsa bunu belirtmesi lazım. Belirtmezse kendi iyiliği için tabii ki Ethernet tavsiye edeceğiz.
Arkadaş, bütçesini bile belirtmemiş...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu URL adresindeki ürüne bir göz atabilirsiniz. Kaliteli üründür bende kullanıyorum tabi zamanında uyguna aldım şimdi çok uçmuş.
Teşekkürler ama fazla pahalı, okadar bütçem yok.
Arkadaş wifi adaptörüne ihtiyacım var dediğine göre kabloyla bağlanamıyacak durumda belli ki hocam. Herkes biliyor zaten kablonun daha iyi olduğunu.
TP-Link Archer T3U Plus 1300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Teşekkürler, biraz daha araştıracağım.
Herkes bilmiyor kablonun daha iyi olduğunu. Kabloyla bağlanamayacak durumdaysa ya da yine de Wi-Fi ile bağlanmak istiyorsa bunu belirtmesi lazım. Belirtmezse kendi iyiliği için tabii ki Ethernet tavsiye edeceğiz.
Arkadaş, bütçesini bile belirtmemiş...
Belirli bir bütçem yok, sadece çok pahalı (700-1000 TL) olan adaptörlere paramı harcamayı düşünmüyorum. Kablonun daha iyi olduğunu biliyorum ama bu seni neden ilgilendirdi anlamadım, bir sebebim var ki wifi adaptörü almam gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı