USB Wi-Fi Adaptör Önerisi

Bora_Yenici

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Uzunköprü/Edirne
Daha fazla  
Herkese merhaba, geçenlerde Intel Wi-Fi AC 3165 Wi-Fi adaptörümün bozulmasından dolayı kendime USB alıcı almaya karar verdim. Şu ana kadar iki farklı alıcı buldum ama hangisi alsam bilemedim o yüzden size sormaya karar verdim, linkleri aşağıya bırakıyorum.

Herkese merhaba, geçenlerde Intel Wi-Fi AC 3165 Wi-Fi adaptörümün bozulmasından dolayı kendime USB alıcı almaya karar verdim. Şu ana kadar iki farklı alıcı buldum ama hangisi alsam bilemedim o yüzden size sormaya karar verdim, linkleri aşağıya bırakıyorum.

Amazon'dan alırsan Bluetooth'la beraber geliyor Bluetooth'la işin yoksa bence Trendyol'daki ürün daha iyi.

Eğer imkanınız varsa sinyal genişletici alın. Bazılarında ethernet girişi oluyor ben o şekilde kullanıyorum. Usb wifi den çok sıkıntı çektim.

Aslında şu anlık Bluetooth ile bir işim yok ama bir gün ihtiyacım olur diye aklıma gelmiyor değil.

Bunlar dandik ürünler ama size kaliteli ürün bula birim bütçe yi söyleyin bir de modeminiz yakınmı uzakmı.
Eğer imkanınız varsa sinyal genişletici alın. Bazılarında ethernet girişi oluyor ben o şekilde kullanıyorum. Usb wifi den çok sıkıntı çektim.
Herkezin modemi yanında olmuyor.

Böyle alıcı almamın sebebi yazın yazlığa gidince evde fazla kişi oluyor ve ethernet ile bağlanmak pek mümkün olmuyor.

Modem yakın, yan odada duruyor. Bütçe konusunda 200 en fazla sorlasam belki 250 olur.

Teşekkürler hocam ikisi arasından karar verip alacağım.

Geri
Yukarı