USB Wi-Fi adaptör önerisi

Msevket44

Megapat
Makaleler
6
Daha fazla  
Bilgisayarı yeni aldım ancak modem alt katta. Ben laptop için Wi-Fi kullanıyordum, oradan kablo çekmem çok zor.
Bu yüzden adaptör öneriniz var mı? DARK 300 MB USB aldım çalışmadı. İade edeceğim.
Bütçe 60-70 lira bandını geçmeyecek şeklinde olsa iyi olur.
PCİ-E adaptörler var tavsiye eder misiniz kasaya baktım ekran kartın fanları kapatıyor resmen, orayı takamam sanırım. Ondan düşünmedim. İsterseniz foto çekerim tavsiye ediliyorsa göstereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kasamda "ASUS PCE-N15" PCI Express kartını kullanıyorum. Kartın boyutu ufak olduğu için ekran kartının fanına yetişmiyor. Ekran kartı ASUS R7 240 bu arada.

IMAG0043.jpg
Daha önce 2 ayrı "ucuz" USB adaptör kullandım ama zamanla bozuldular. Bu kartı da arkadaşım satıyordu, görünce hemen aldım ve memnunum.

Bu karttan artık satılmıyor ama alternatiflerine bakabilirsin. USB kullanıp memnun olanların önerilerini de değerlendir. Airties, Aztech, Dark gibi ucuz olan modellere çok kaçma elinde kalıyorlar.

Ben kasamda "ASUS PCE-N15" PCI Express kartını kullanıyorum. Kartın boyutu ufak olduğu için ekran kartının fanına yetişmiyor. Ekran kartı ASUS R7 240 bu arada.

Eki Görüntüle 338241
Daha önce 2 ayrı "ucuz" USB adaptör kullandım ama zamanla bozuldular. Bu kartı da arkadaşım satıyordu, görünce hemen aldım ve memnunum.

Bu karttan artık satılmıyor ama alternatiflerine bakabilirsin. USB kullanıp memnun olanların önerilerini de değerlendir. Airties, Aztech, Dark gibi ucuz olan modellere çok kaçma elinde kalıyorlar.
Öneriniz var mı PCI şeklinde.
Usb olarak bu alınır mı sizce? PCI olanlar biraz pahalı geldi.
TP-LINK TL-WN823N 300 Mbps N Kablosuz WPS/Soft AP Mini USB Fiyatı

PCI olarak Asus ve TP Link markalarını tercih edebilirsin ama senin bütçenin üzerindeler.

USB olarak da saydığım markalar dışında bilindik markaları tercih edebilirsin.

Online oyunlar için en iyisi kablolu bağlantı ama bu konuda başarılı adaptör var mı bilemiyorum.

PCI olarak Asus ve TP Link markalarını tercih edebilirsin ama senin bütçenin üzerindeler.

USB olarak da saydığım markalar dışında bilindik markaları tercih edebilirsin.

Online oyunlar için en iyisi kablolu bağlantı ama bu konuda başarılı adaptör var mı bilemiyorum.
Aynen o konuda haklısınız fakat kablo çekilemeyecek durumda laptop Wifi üzerinden oynadım hiç bir sıkıntı olmuyordu ancak USB için endişeleniyor insan.

W10 için uyumlu mu driver' i var mı sitesinde?
Çünkü aldığım USB driveri sıkıntılı.
Oyun oynanmada sıkıntı çıkar mı?
Yanında cd geliyor, sitesinde driver var mı bakmadım açıkçası.
W10 Pro kullanıyorum herhangi bir setup işi olmadı anında tanıdı ve bağlandı.
Sürekli oyun oynuyorum 1 kez bile ping sorunu yaşamadım tabiki ethernet ile bir olmaz lakin
60 ise pinginiz 65 olur.
Sürekli oyun oynuyorum 1 kez bile ping sorunu yaşamadım tabiki ethernet ile bir olmaz lakin
60 ise pinginiz 65 olur.
u6 İndirme-Tenda Türkiye Sürücü sitede varmış.

Son düzenleme:
60 ise pinginiz 65 olur.

u6 İndirme-Tenda Türkiye Sürücü sitede varmış.
Teşekkürler siparişi verdim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı