USB Wi-Fi adaptör tavsiyesi

Cumartesi günü HB'den satın aldım. Ürün sayfasında 1200 yazıyordu ama gelen ürün 1300'dü. Ya ürün bozuk yada benim bilgisayara uymadı. DPC Watchdog Violation hatasıyla mavi ekrana atıyor sürekli. Ürünün kutusundan çıkan sürücü de otomatik tak kullan sürücü de fayda etmedi. Ürünü iade etmek istemediğim için anakart sürücülerini(BIOS dahil) de güncelledim ama fayda etmedi.

Ürün baya övüldüğü için iade etmeden önce değiştirmeyi deneyeceğim.
Valla hocam neler yaşamışsınız öyle. Ben bilerek kingboss 1200 yerine 1300 gönderiyor diye ordan satın aldım taktığım anda kullanmaya başladım.

Benimle aynı durumda olabilecekler için ek bilgi vereyim. İade edip tekrar farklı firmadan tekrar sipariş ettiğim üründe de aynı sorun yaşandı. Sorun modemden mi diye aratırken tesadüfen bulduğum Microsoft Cominity sayfasındaki konuda çözüm oldu. Yeni sürücüyü yükledikten sonra hiç sorun yaşamdım

Redirecting

Hocam kızmayın ama ederinden çok fazla para vermişsiniz.

USB tarzı Wi-Fi adaptörlerde genelde hep kopma ve ping oluyor. PCI-e girişi olanlardan almak çok daha iyi. Aynısını bende yaptım USB Wi-Fi adaptörü aldım ve 2 gün PCI-e olandan aldım.
Ben öyle bir şey yaşamadım, çatır çutur çalışıyor.

Bende Wi-Fi aparatı almayı düşünüyorum ne almalıyım sizce kingboss 1300MBPS almayı düşünüyorum şu anlık.

Hocam modem ile aranızda ne kadar mesafe var? Kaç duvar var? Benim modem ile aramda 4 duvar 15 metre var bunun işe yarıycağını düşünmüyorum. Ne almalıyım?
5 metre 2 duvar var. Seninki bayağı uzakmış bence bunu tercih etmende sakınca var. Ne alacağım konusunda bir fikrim olmasada o kadar uzak mesafe için modem coklayan cihazlar var modem gibi işlev yapıyor onu tercih edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı