USB Wi-Fi adaptörler oyun için yeterli midir?

aerdemcel_0

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar. Yakın zamanda QP Bilişim'den bir bilgisayar almayı planlıyorum fakat bu bilgisayarlarda (benim bütçemde) Wifi anakartlar yok. Ben de ekstra olarak USB adaptör almayı düşünüyorum fakat oyun da oynayacağım için benim için gecikme süresi çok önemli. Eğer USB Wifi adaptör alırsam kayda değer ping yükselmeleri yaşar mıyım ?

Merhabalar. Yakın zamanda QP Bilişim'den bir bilgisayar almayı planlıyorum fakat bu bilgisayarlarda (benim bütçemde) Wifi anakartlar yok. Ben de ekstra olarak USB adaptör almayı düşünüyorum fakat oyun da oynayacağım için benim için gecikme süresi çok önemli. Eğer USB Wifi adaptör alırsam kayda değer ping yükselmeleri yaşar mıyım ?
Ben eskiden adaptör kullanıyordum ve sürekli ping dropları yaşıyordum fakat sonradan ethernet kabloya geçince daha stabil bir hız aldım

Wi-Fi adaptör markası nedir peki?

Benimki Dark ama önermem bilgisayarın yanında indirimli olduğu için aldım bilgisayarı her açtığımda bağlanması için çıkarıp takmam gerekiyor ve ürün yorumlarında uzun ömürlü olmadığı yazıyor onun dışında memnunum.

Merhabalar. Yakın zamanda QP bilişim'den bir bilgisayar almayı planlıyorum fakat bu bilgisayarlarda (benim bütçemde) Wi-Fi anakartlar yok. Ben de ekstra olarak USB adaptör almayı düşünüyorum fakat oyun da oynayacağım için benim için gecikme süresi çok önemli. Eğer USB Wi-Fi adaptör alırsam kayda değer ping yükselmeleri yaşar mıyım?

Aynısı bende de bar USB pek iyi değil hem yavaş geliyor hem de oyundan atıyor ping yüzünden en iyisi bence Ethernet kablosudur bir kere Ethernet kablosu koptuğunda denemiştim berbat.
Sana önerim Wi-Fi adaptörü alma kablo çektir modemine kullan emin ol daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı