USB yazma koruma hatası

Modeline veya üretim zamanına bağlıdır Sandisk ise. Yeni Cruzer Blade modellerinde bu görülmez.

Ama ilk olarak basit bir çözümümüz var. Genellikle hep işe yarar. Sandisk belleği bilgisayarınıza takın ve MiniTool Partition Wizard kurup program içinden flash belleğe ait olan tüm bölümleri silin. Dikkat edin, bu aşamada gerçek depolama biriminizi silmeyin yoksa verilerinizi kaybedersiniz. Daha sonra belleğin bölümünü tekrar oluşturup biçimlendirin ve Apply diyin. İşlemin tamamen bitmesini bekleyin.

Sorun çözülürse de konuya geri dönüş yapın.

Diskin markası ne?
SanDisk USB belleklerde kronik sorundur ve düzeltilmesi güç.

Bilmiyorum, üstünde hiçbir şey yazmıyor.

Modeline veya üretim zamanına bağlıdır SanDisk ise. Yeni Cruzer Blade modellerinde bu görülmez.

Ama ilk olarak basit bir çözümümüz var. Genellikle hep işe yarar. SanDisk belleği bilgisayarınıza takın ve MiniTool Partition Wizard kurup program içinden flash belleğe ait olan tüm bölümleri silin. Dikkat edin, bu aşamada gerçek depolama biriminizi silmeyin yoksa verilerinizi kaybedersiniz. Daha sonra belleğin bölümünü tekrar oluşturup biçimlendirin ve Apply deyin. İşlemin tamamen bitmesini bekleyin.

Sorun çözülürse de konuya geri dönüş yapın.

Abi ben indirdim kurdum ama İngilizce ve benim İngilizcem çok iyi değil. Nereye basacağımı İngilizce olarak anlatırsan sevinirim.

@Enes zrsz
Senin için rehber hazırlıyorum hocam. Hazırladığımda bildirim atacağım.

Düzenleme: Rehberi hazırladım, ilgili konuya bakıp uygular mısınız?

Son düzenleme:
@Enes zrsz
Senin için rehber hazırlıyorum hocam. Hazırladığımda bildirim atacağım.

Düzenleme: Rehberi hazırladım, ilgili konuya bakıp uygular mısınız?

Sağ ol.

Geri
Yukarı