Çözüm USB Yığın Depolama Aygıt Çıkartma Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba.
Ben 1TB HDD almıştım, normalde işim olmadığı zaman simge çubuğundan güvenli çıkar derdim. Bu sefer dedikten sonra "Bu aygıt kullanılıyor." diye hata çıktı, çok uğraştım en sonunda PC'yi kapatıp açtım. Açtıktan sonra yine güvenli çıkar dedim başarıyla çıkartıldı. Yani bu sorunu olan arkadaşlara yardımcı olmak için çözüm paylaştım.

hata.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakasi yok. Harici hard diskime depolama yaptim. Dosyalari kapattim. USB cekmeden onde guvenli cikar diyorum. Ayni hatayi veriyor. USB cekerek de cikartabilirim. Ama o sekilde cikartmak istemiyorum. Kullanmama ragmen kullaniyorsun hatasi veriyor.

Benim de böyle dedi bu sorun Windows Update ile alakalı bir sorun.

Merhaba.
Ben 1TB HDD almıştım, normalde işim olmadığı zaman simge çubuğundan güvenli çıkar derdim. Bu sefer dedikten sonra "Bu aygıt kullanılıyor." diye hata çıktı, çok uğraştım en sonunda PC'yi kapatıp açtım. Açtıktan sonra yine güvenli çıkar dedim başarıyla çıkartıldı. Yani bu sorunu olan arkadaşlara yardımcı olmak için çözüm paylaştım.

Eki Görüntüle 753735
Sorulan soru çok önemli ve genel bir problem. Cevap verenler ise bilgisayardan anlamayan gereksiz yere cevap vermiş kişiler. Beyefendiler çözümü bilmediğiniz konularda yorum yaparak insanların zamanını almayın lütfen.

Bu nasıl çözüm, ne saçmalamışın?

Bunu okuyan arkadaşlar, sazan gibi atlamayın çözüm falan değil bu. Tüm verilerinizi siler. Yapmayın.
Ne sacmalamisim? Neresi sacma? Ben yasadigimi anlatmisim. Istersen ornek alirsin istersen almassin. Bicimlendirmenin resetleme oldugunu herkes biliyor zaten. Sanada soruyor son kez; Bicimlendirmek istediginizden eminmisiniz diye. Ben bu problemi 5 nisan 2020 yazmisim. 2 yil oldu hic ayni problemi yasamadim. Benim icin problemin cozumu bu oldu. Ister faydalanirsin istersen faydalanmassin.

Ne sacmalamisim? Neresi saçma? Ben yasadigimi anlatmisim. Istersen ornek alirsin istersen almassin. Bicimlendirmenin resetleme oldugunu herkes biliyor zaten. Sanada soruyor son kez; bicimlendirmek istediginizden emin misiniz diye. Ben bu problemi 5 Nisan 2020 yazmisim. 2 yil oldu hiç ayni problemi yasamadim. Benim için problemin çözümü bu oldu. Ister faydalanirsin istersen faydalanmassin.

Buraya PC, donanım vs. ile arası olmayan insanlar da giriyor. Senin yazdığını okuyup, çözüm diye disk biçimlendirecek, sonra tüm verileri gidecek. Bunu belirtmen gerekiyor.

Senin yazdığın olabilecek en son çözüm. Bir sonrası diske kafa atmak, kürekle vurmak falan olabiliir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt Yöneticisi<Disk Sürücüler<Kaldırmak istediğiniz harici sürücüye sağ tıklayın<Cihazı Kaldır seçeneğini seçin işlem tamamlandıktan sonra Aygıtı Çıkar seçeneğini tekrar kullanmayı deneyin. Sorunun çözülmüş olması gerekir.

Geri
Yukarı