USB'deki dosyalar açılmıyor

Worian

Hectopat
Yer
İstanbul, Maltepe
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün bir film indirdim, filmi USB'me yüklerken USB'de bulunan başka bir dosyanın adını değiştirmeye çalıştım. Bunu yapınca dosya yanıt vermiyor dedi ve kapandı. Bu olaydan sonra USB'mi taktığım zaman hiçbir türlü dosyalara giremez oldum. İnternette 3-4 saat araştırma yaptım, çözüm önerilerinin hepsini denedim ama düzelmedi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dün bir film indirdim, filmi USB'me yüklerken USB'de bulunan başka bir dosyanın adını değiştirmeye çalıştım. Bunu yapınca dosya yanıt vermiyor dedi ve kapandı. Bu olaydan sonra USB'mi taktığım zaman hiçbir türlü dosyalara giremez oldum. İnternette 3-4 saat araştırma yaptım, çözüm önerilerinin hepsini denedim ama düzelmedi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hata vs ekranı veriyor mu?

USB'yi biçimlendirmeyi deneyebilirsin.

Hata vs ekranı veriyor mu?
Hayır.

USB'yi biçimlendirmeyi deneyebilirsin.
Screenshot_9.png
USB, bilgisayarımda böyle gözüküyor ve herhangi bir şekilde tıklama yapamıyorum.

Aygıt yöneticisinden USB'yi alıgayıp algılamadığını kontrol eder misin? Eğer algılıyorsa farklı bir programla USB'yi formatla.
Algılayıp algılamadığını nasıl anlarım?

Sağ tık biçimlendir yok mu?
Sağ tık yaptığım zaman bilgisayar donmaya ve kasmaya başlıyor.

OTG kablon var ise telefonda dene.
Görünmezse USB bozulmuş olabilir.
OTG kablom yok ama TV, USB'yi görüyor.

Geri
Yukarı